Reer Vreckár TravelKid Entertain

Kód: 86051
€16,95
Skladom (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Rozmery: cca 45 x 58 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:
- užitočný vreckár pre bezpečné uloženie hračiek, kníh a pod
- chráni sedadlo od nečistôt
- extra veľké priehľadné okno s dotykovou fóliou, vhodné pre tablety do 12,5 "
- vhodný pre všetky bežné sedadlá

- extra dlhý popruh - tiež vhodný pre športové sedadlá
- ľahko sa čistí vďaka vode a nečistotám odpuzujúcemu materiálu

Rozmery: cca 45 x 58 cm

Materiál: polyester, PVC
Farba: sivá melanž

Na bezpečné skladovanie hračiek, kníh a pod.. Chráni sedadlo od nečistôt, extra veľké priehľadné okno s dotykovou fóliou, vhodné pre tablety do 12,5 "

Poriadok a ochrana na cestách
Dlhé jazdy autom môžu byť niekedy naozaj stresujúce pre rodičov a deti. Dlhé sedenie a monotónnosť jazdy sa pre deti rýchlo stane nudným. Nechcú len sedieť, potrebujú zamestnať. Plyšáci, knihy a ďalšie hračky spríjemní zábavu.
V vreckári TravelKid Entertine môžete uložiť všetky veci, ktoré zhabú Vaše deti a zároveň chráni autosedačky pred nečistotami.
Ochranný vreckár je jedným z produktov Reer TravelKid. Tieto produkty zaisťujú bezpečnosť a poriadok v aute a uľahčujú cestovanie s deťmi.

Maximálne pohodlie pri jazde s kinom na zadnom sedadle
Oddiel pre tablet premení vreckár na zábavnú stanicu s hrami a filmami. Oddiel je vhodný pre tablety do 12, 5 ". Vďaka dotykovej fólii môže byť tablet ovládaný, bez toho aby ste ho museli vytiahnuť. Aby bolo zaistené bezpečné uchytenie prístroja, je priestor pre tablety na pevno uzavretý na 3 stranách a môže byť hore uzavretý pomocou suchého zipsu. Bočnice zabraňujú prehriatiu prístroja a umožňujú pripojenie slúchadiel alebo nabíjacieho kábla.

Užitočný vreckár, pomocník pre bezpečné ukladanie
S TravelKid Entertain má vaše dieťa vždy po ruke svoje hračky. Štyri rôzne veľké oddiely - niektoré s uzáverom na suchý - ponúka dostatok priestoru pre všetko, čo potrebujete na cestách: od plyšových hračiek až po knihy a maľovanie na cestách. Môžete sústrediť na uvoľnenú jazdu, pretože o vaše dieťa je dobre postarané a všetko je bezpečne uložené.

Praktická ochrana operadla bráni znečisteniu detskou obuvou
Vzhľadom k svojej veľkosti organizátor zakryje celú zadnú plochu sedadlá väčšiny vozidiel. Takže ak vaše dieťa sa špinavými topánkami kopne do predného sedadla, je chránené TravelKid Entertein pred znečistením. Vďaka vode a nečistotám odpuzujícímu materiálu možno organizér po jazde ľahko a rýchlo vyčistiť.

Rýchle a jednoduché uchytenie vhodné pre všetky bežné autosedadla
Vreckár je pripevnený k sedadlu v niekoľkých jednoduchých krokoch. Jednoducho položte popruhy okolo opierky hlavy a sedadlá, zatvorte sponu a utiahnite.
Vďaka dlhým pásom je TravelKid Entertain dokonale ideálny aj pre široké športové sedadlá.

Poriadok, bezpečnosť a zábava s TravelKid v aute
Nový rad TravelKid obsahuje rôzne autodoplnky. Všetky produkty sú zamerané na to, aby bolo cestovanie pre vaše dieťa čo najpríjemnejšie a chránilo auto pred nečistotami a poškodením. Okrem vreckárov na zadnej časti predných sedadiel sú súčasťou sortimentu tiež ochranné podložky, úložný box s organizérom a podložka na maľovanie.
Pri výbere materiálu bol kladený veľký dôraz na kvalitu a kvalitné spracovanie. Všetky produkty TravelKid sú vyrobené z materiálu odpudzujúceho vodu a nečistoty, a možno ich ľahko čistiť.

https://www.reer.de/en/TravelKid-Entertain-car-seat-organizer

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: