Reer Slnečná clona s prísavkou 2ks

Kód: 86141
€3,95
Skladom (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Rozmery ŠV: 47,5 x 30 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:

- spoľahlivo chráni pred priamým slnečným žiarením
- optimálne uchytenie, vhodné pre väčšinu okien áut
- jednoduché pripevnenie a pevné držanie vďaka dvom prísavkám
- ľahko sa odstráni a opätovne pripojí

Rozmery ŠV: 47,5 x 30 cm
Materiál: Polyester, PVC, kov

Bližšie špecifikácie:
Poskytuje ochranný tieň
Najmä na dlhých cestách autom a dovolenkových cestách sú deti často vystavené dlhotrvajúcemu slnečnému žiareniu. To je nielen veľmi nepríjemné, ale môže to viesť aj k prehriatiu, úpalu alebo úpalu. Súprava protislnečnej ochrany do auta TravelKid Sun Basic zložená z 2 slnečných clôn spoľahlivo ochráni vaše dieťa pred škodlivým slnečným žiarením v aute.

Spoľahlivá ochrana pred škodlivým slnečným žiarením vďaka tkanine s hustou sieťovinou
TravelKid Sun Basic poskytne vášmu dieťaťu príjemný tieň v aute a zabráni prehrievaniu interiéru auta. Vysoko kvalitná tkanina ponúka plnú ochranu pred prenikajúcimi slnečnými lúčmi a chráni tak vaše dieťa pred úpalom a prehriatím.

Vhodné pre väčšinu automobilových skiel vďaka optimálnemu prispôsobeniu
Či už jazdíte na dodávke, SUV, kombi alebo sedane, vaše auto má 3 alebo 5 dverí – TravelKid Sun Basic je so svojimi rozmermi vhodný pre väčšinu áut. Vďaka svojim rozmerom zakryje vždy veľkú časť tabule a poskytne tak vášmu dieťaťu dostatok tieňa.

Rýchla a jednoduchá (de)montáž s prísavkami
Veľmi jednoduché a super rýchle: Slnečnú ochranu možno na sklo pripevniť len v 2 jednoduchých krokoch. Najskôr očistite okno a zatlačte na prísavky - hotovo. Po odstránení slnečnej clony nezostávajú na okne žiadne zvyšky! Ani po častom pripevňovaní nestrácajú prísavky pevné držanie.

Kompaktný na uloženie, priestorovo úsporná technika skladania
Slnečná clona sa rýchlo a ľahko zloží, keď ju v zamračenom dni nepotrebujete. Aby ste to dosiahli, musíte jednu stranu otočiť o 180° tak, aby vznikli dva kruhové konce. Dva kruhy sa potom zatlačia do seba – hotovo.
Priestorovo nenáročný úložný priestor a bleskurýchle uchytenie robí zo slnečnej clony tiež ideálneho spoločníka pri cestovaní autobusom, vlakom alebo v prenajatom aute.

https://www.reer.de/en/TravelKid-Sun-Basic-car-sunshade

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: