Reer Pomôcka na zaspávanie Sleepy Koala

Kód: 52451
€28,48
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

rozmery (ŠxVxH): cca. 6,7 cm x 8,8 cm x 3,8 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomôcka na zaspávanie Sleepy Koala

- upokojujúce svetlo pre spánok so svetlom a zvukmi
- teplé biele svetlo (1616K)
- 20 uspávaniek a zvukov
- časovač (30 min. svetlo / 60 min. zvuk)
- montáž: postavenie alebo zavesenie na slučku
- obsahuje: 1x ospalá Koala, 2x AAA batérie, 1x pútko
- farba: biela / šedá
- materiál: polyester, plast
- rozmery (ŠxVxH): cca. 6,7 cm x 8,8 cm x 3,8 cm

Zaspávajte pokojne a bezpečne
Vyvážený spánok je pre vývoj detí obzvlášť dôležitý, pretože novo nadobudnuté dojmy spracovávajú najmä v noci. Veľa detí sa však už od raného veku začína báť tmy, čo im môže brániť v pokojnom spánku. Nočné tiene a zvuky môžu malému človeku ľahko pripadať hrozivo a v skutočnosti známa miestnosť sa premení na podivné miesto, ktoré negatívne spúšťa detskú fantáziu. Pomôcka na spanie Spiaca koala má teplé nočné svetlo a jemné melódie, aby sa Vaše dieťa v noci cítilo bezpečne. To pomáha vidieť v tme a zaisťuje pokojný spánok.

Mäkké svetlo pre nerušený spánok
Jemná žiara spacie pomôcky Ospalá koala vyžaruje teplý bielo-žltý odtieň a vytvára útulnú atmosféru v prostredí spánku. To pomáha ukolísať Vaše dieťa do hlbokého a bezstarostného spánku. Robí to tak, že poskytuje dostatok svetla, ktoré osvetlí detskú izbu natoľko, že sa nebude báť tmy a pritom nebude rušiť svoj drahocenný spánok.

Jemné zvuky vďaka hudobnej funkcii
Malá koala prichádza s ďalšou hudobnou funkciou, ktorá Vášmu dieťaťu pomôže zaspať ešte pohodlnejšie. Vaše dieťa si môže vybrať z 10 rôznych prírodných zvukov, ktoré hrajú v nepretržitej slučke, alebo 10 uspávaniek, ktoré hrajú jedna po druhej. Hlasitosť môžete upraviť podľa svojich potrieb pomocou 10 rôznych úrovní hlasitosti.

Malé a šikovné mobilné nočné svetlo
Malé nočné svetielko je nielen ideálne na osvetlenie tmy pre Vaše dieťa, ale tiež Vám pomôže sa v noci orientovať – napríklad pri nočnom kŕmení: najprv môžete svetlo použiť na osvetlenie tmavých chodieb, potom napr. malý zdroj svetla pri kŕmení .

Flexibilné použitie je možné tiež zavesiť vďaka pútku
Pomôcka na spanie môže Vaše dieťa jemne ukolísať k spánku kdekoľvek a kedykoľvek. Zatiaľ čo väčšinu nočných svietidiel je možné umiestniť iba nastojato na nočný stolík, Ospalá koala má aj ďalšie pútko, takže ho môžete zavesiť. Týmto spôsobom je možné svetlo pripevniť napríklad aj na striešku postieľky. A aj keď ste vonku, Vaše dieťa nemusí zostať bez nočného svetla. Či už v kočíku alebo v autosedačke – malá koala je vždy s vami.

https://www.reer.de/en/Sleepy-Koala-falling-asleep-aid 

Návod: https://www.reer.de/media/47/45/e8/1670403085/52451_SleppyKoala_Pl%C3%BCschnachtlicht_manual_2022-08-22_low.pdf 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: