Reer Podložka na maľovanie TravelKid Play

Kód: 86091
€13,95
Skladom (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia

Veľkosť kresliace plochy: cca 24 x 36 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:
- stabilný podložka pre maľovanie alebo hranie - zábava a hry na cestách
- ideálne pre dlhé cesty a dovolenku
- praktické vrecká pre uloženie napr. pasteliek
- ľahko sa čistí vďaka vode a nečistotám odpudzujúcemu materiálu

Veľkosť kresliace plochy: cca 24 x 36 cm

Materiál: polyester
Farba: sivá melanž

Stabilné podložka pre maľovanie alebo hranie - zábava a hry na cestách. Ideálny pre dlhé cesty a dovolenku, praktické vrecká pre uloženie napr. Pasteliek

Zábava a hry na cestách
Dlhé jazdy autom môžu byť niekedy naozaj stresujúce pre rodičov a deti. Dlhé sedenie a monotónnosť jazdy sa pre deti rýchlo stane nudným. Nechcú len sedieť, potrebujú zamestnať, najlepšie hrami alebo maľovaním.
Vďaka podložke TravelKid Play si môže vaše dieťa maľovať alebo sa hrať na cestách a spríjemniť si nudnú cestu.
Podložka na maľovanie TravelKid Play je len jedným z produktov z novej série TravelKid. Tieto produkty zaisťujú bezpečnosť a poriadok v aute a uľahčujú cestovanie s deťmi.

Ideálne pre cestovanie s veľkým povrchom pre maľovanie alebo hranie
Zvlášť pri dlhých jazdách autom, napríklad na ceste na dovolenku, deti ocenia tvorivé zamestnanie. TravelKid Play je robustný podložka, ktorý je ideálny na maľovanie, ale aj ako základňa pre všetky hry a ďalšie činnosti, pre ktoré je potreba pevný podklad. Upevňovacie gumičky v rohoch zaisťujú pevné uchytenie papiera na maľovanie alebo hernej dosky.
Vďaka nečistotám a vode odpudzujúcemu materiálu sa podložka ľahko čistí.

Praktické vrecká pre bezpečné ukladanie
Podložka má 2 veľké vrecká na oboch bočných krídlach. Tie poskytujú pohodlný úložný priestor pre hračky alebo papieriky či písacie potreby. Vďaka zipsom na vrecku zostáva všetko na svojom mieste bezpečne uložené. Vy sa môžete sústrediť na uvoľnenú jazdu, pretože vaše dieťa má všetko, čo potrebuje k hraniu, vždy po ruke.

Praktický spoločník tiež pri cestovaní autobusom, vlakom alebo lietadlom
aj keď necestujete s vaším dieťaťom v aute, ale v iných dopravných prostriedkoch, ako je autobus, vlak alebo lietadlo, vaše dieťa nemusí mať bez svojho TravelKid Play. Bočné panely môžu byť sklopené a uzavreté uprostred pomocou spony. Malé hračky a písacie potreby sú bezpečne uložené v postranných vreckách. Vďaka popruhu možno podložku pohodlne nosiť v ruke.

Poriadok, bezpečnosť a zábava s TravelKid v aute
Nový rad TravelKid obsahuje rôzne doplnky. Všetky produkty sú zamerané na to, aby bolo cestovanie pre vaše dieťa čo najpríjemnejšie a chránilo auto pred nečistotami a poškodením. Okrem vreckárov na zadnej časti predných sedadiel sú súčasťou sortimentu tiež ochranné podložky, úložný box s organizérom a podložka na maľovanie.
Pri výbere materiálu bol kladený veľký dôraz na kvalitu a kvalitné spracovanie. Všetky produkty TravelKid sú vyrobené z materiálu odpudzujúceho vodu a nečistoty a možno ich ľahko čistiť.

https://www.reer.de/en/TravelKid-Play-travel-tray

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: