Reer Auto-organizér TravelKid Box

Kód: 86081
€26,95
Skladom (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Rozmery: cca 24 x 46 x 24 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:
- vhodný pre ukladanie hračiek, kníh, nápojov atď.
- protišmykové dno pre lepšiu priľnavosť
- obzvlášť bezpečný vďaka krytu a extra pásovému systému pre upevnenie na sedadlo
- vhodný pre všetky bežné sedadlá
- ľahko sa čistí vďaka vode a nečistotám odpudzujúcemu materiálu
- jednoduché skladovanie

- ľahko zložíte, keď sa nepoužíva

Rozmery: cca 24 x 46 x 24 cm

Materiál: 80% polyester, 20% polyuretán
Farba: sivá melanž

Vhodný pre ukladanie hračiek, kníh, nápojov atď. Protišmykové dno pre lepšiu priľnavosť, obzvlášť bezpečný pásový systém pre upevnenie na sedadlo.

Viac bezpečnosti a poriadok na zadnom sedadle
Dlhé jazdy autom môžu byť niekedy naozaj stresujúce pre rodičov a deti. Dlhé sedenie a monotónnosť jazdy sa pre deti rýchlo stane nudným. Nechcú len sedieť, potrebujú zamestnať. Plyšáci, knihy a ďalšie hračky spríjemní zábavu.
V Auto-organizér TravelKid Box môžete bezpečne uložiť všetky veci, ktoré spríjemňujú cestu vášho dieťaťa.
Auto-organizér TravelKid Box je úžasný produkt z novej rady TravelKid. Produkty radu TravelKid zaisťujú bezpečnosť a poriadok v aute a uľahčujú cestovanie s deťmi.

Praktický organizačné systém s dostatkom úložného priestoru
V TravelKid Boxu môžete ľahko ukladať hračky, knihy a mnoho ďalšieho - vďaka šikovnému usporiadaniu vnútra. 2 veľké hlavné oddiely poskytujú dostatok priestoru pre knihy alebo plyšové hračky. V rôzne veľkých vreckách môžu byť uložené menšie veci. Sieťové vrecká slúži tiež ako držiak nápojov, takže fľaše stojí vo vzpriamenej polohe.

Zvlášť bezpečné vďaka sieťovanému krytu
Box môže byť uzavretý sieťovým krytom. Vďaka praktickým uzáverom sa môžete rýchlo dostať k veciam v krabici a znovu ju rovnako rýchlo uzavrieť. Hračky vášho dieťaťa sú bezpečne uložené a počas prudkého brzdenia sa nerozhádžu.

Bezpečné zaistenie vďaka protišmykovému pásku a pracke
Box môže byť upevnený v aute dvoma rôznymi spôsobmi. Prvý variantom je upevnenie s protišmykovým pásom. Ten je jednoducho zasunutý medzi sedadlo a operadlo a zabraňuje tak skĺznutiu boxu. Druhý variant upevnenie je pomocou spony. Tá je upevnená okolo bezpečnostného pásu a zaisťuje tak bezpečné uchytenie.

Ľahké skladovanie box možno ľahko sklopiť, keď ho nepoužívate
Po jazde v aute môže byť celá krabica vrátane obsahu vybratá z auta. Akonáhle sú všetky veci vyňaté, prázdny box možno ľahko sklopiť a uložiť, aby sa ušetrilo miesto.

Poriadok, bezpečnosť a zábava s TravelKid v aute
Nový rad TravelKid obsahuje rôzne doplnky. Všetky produkty sú zamerané na to, aby bolo cestovanie pre vaše dieťa čo najpríjemnejšie a chránilo auto pred nečistotami a poškodením. Okrem vreckárov na zadnej časti predných sedadiel sú súčasťou sortimentu tiež ochranné podložky, úložný box s organizérom a podložka na maľovanie.
Pri výbere materiálu bol kladený veľký dôraz na kvalitu a kvalitné spracovanie. Všetky produkty TravelKid sú vyrobené z materiálu odpudzujúceho vodu a nečistoty a možno ich ľahko čistiť.

https://www.reer.de/en/TravelKid-Box-car-organizer-box

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: