Nuna PRUU granite

Kód: 3204.002
Novinka Predĺženie záruky
Značka: Nuna
€499
Na predobjednávku (dostupné 8/2024)
Možnosti doručenia

- v oboch smeroch do 105 cm/19 kg/cca do 4 rokov

- otočná 360°

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyplňte formulár a predĺžte si pôvodnú 5ročnú záruku na 7-ročnú. Ponuka je dostupná 6mesaicov od zakúpenia produktu Nuna.
Na registráciu budete potrebovať sériové číslo a číslo modelu (obe na nalepenom štítku na produkte) a miesto nákupu. Ďakujeme za prejavenú dôveru! >>> https://nunababy.eu/en/register-your-product 

Základné vlastnosti:

 • Spĺňa najnovšie bezpečnostné normy i-Size R129
 • Proti smeru jazdy do 105cm/19kg, cca do 4rokov
 • V smere jazdy od 76 cm do 105cm/19kg
 • Rozmery v polohe proti smeru jazdy: D 72 x Š 46 x V 50 cm
 • Rozmery v polohe v smere jazdy: D 66 x Š 46 x V 56 cm
 • Hmotnosť: 14 kg

Bližšia špecifikácia:

 • Jednoduché otáčanie o 360° pomocou inteligentného otočného zámku
 • Odnímateľné vložky poskytujú prispôsobiteľné pohodlie
 • 5 sklopných polôh bez ohľadu na to, akým smerom sú otočené
 • Ultra pevná škrupina s odvetrávanými panelmi, ktoré poskytujú celoročný komfort
 • Jednou rukou, výškovo nastaviteľná opierka hlavy, ktorá ponúka 6 rôznych polôh
 • Elegantné línie a moderné kontúry pre štýlový pokoj
 • Mäkký polstrovaný 5-bodový postroj bez prevliekania
 • Ekologická opierka hlavy a telové vložky z merino vlny sú šetrné k jemnej detskej pokožke
 • Patentovaná pamäťová pena Tailor tech™ a pena absorbujúca energiu EPP poskytujú extra úroveň bezpečnosti
 • Odnímateľná ochrana proti bočnému nárazu (SIP) môže byť použitá na oboch stranách sedadla
 • Integrovaná odrazová tyč pomáha minimalizovať rotáciu počas nárazu
 • Bezpečné farebné indikačné pásiky na displeji poskytujú jasný obraz, takže si môžete byť istí, že vaša autosedačka a dieťa sú v bezpečí
 • Integrovaná základňa True lock™ , vďaka ktorej je inštalácia rýchla, jednoduchá a bezpečná
 • Pohodlné držiaky na magnetické spony
 • Jednoduché a bezpečné pripevnenie pomocou konektorov ISOFIX
 • Funkcia Smart-swivel lock, ktorá zaisťuje, že prechod z protismeru do režimu smerujúceho dopredu nenastane skôr, ako na to príde čas

Nuna PRUU, prémiová otočná autosedačka vyvinutá spoločnosťou Nuna, vhodná až do 4 rokov, obsahuje najnovšie bezpečnostné vylepšenia a je v súlade s predpismi i-Size R129. Táto prémiová autosedačka je vhodná na použitie do 105 cm a do 19 kg, pričom zaisťuje bezpečný režim proti smeru jazdy. 

Pre maximálnu bezpečnosť sa autosedačka PRUU môže pochváliť ultra pevnou ventilovanou škrupinou zo zosilnenej EPP peny. Sedadlo je tiež lemované odnímateľným podporným klinom z pamäťovej peny a vložkami hlavy a tela z vlny Merino, ktoré poskytujú optimálnu bezpečnosť a pohodlie. Špeciálne navrhnutá odnímateľná ochrana SIP obsahuje dodatočnú ochranu proti bočnému nárazu.

Nuna PRUU je ďalej vylepšená o celý rad praktických funkcií, ktoré výrazne zvyšujú jej komfort a užívateľskú prívetivosť. Jeho funkcia hlbokého sklonu nastavuje sedadlo do 5 rôznych uhlov pre zvýšenie komfortu jazdy pre malých pasažierov a možno ho použiť v oboch smeroch. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy ponúka 6 polôh opierky hlavy, aby sa prispôsobila vášmu rastúcemu dieťaťu v ktorejkoľvek fáze. Otočný mechanizmus o 360° v kombinácii s mäkkým polstrovaným 5-bodovým bezpečnostným pásom bez navíjania s magnetickými držiakmi pracky umožňuje rýchle a jednoduché nasadzovanie a vystupovanie dieťaťa zo sedačky.

Nuna PRUU je vybavená vstavanou základňou True lock™ Isofix, ktorá má špeciálne navrhnutú deformačnú zónu, ktorá absorbuje časť nárazových síl, čím sa minimalizuje ich vplyv na bezpečnosť dieťaťa. Okrem toho priložená podporná noha a odrazová tyč prispievajú k zníženiu rotácie počas nárazu. Kotviace body ISOFIX s viacerými polohami zaisťujú jednoduchú a bezpečnú inštaláciu v aute.

Inovatívna bezpečnosť zostáva v popredí vďaka funkcii Smart-swivel lock, ktorá zaisťuje, že prechody zozadu do režimu smerujúceho dopredu nenastanú skôr, ako na to príde čas. Prispôsobiteľnosť, luxusné pohodlie a nadčasový dizajn sú tiež stredobodom záujmu a sľubujú, že váš malý prieskumník bude od začiatku do konca obklopený štýlovou bezpečnosťou.

Certifikát GREENGUARD
Dýchanie čistého vzduchu je nevyhnutné pre zdravie vášho drobca, preto je dôležité vedieť, že vaša detská výbava prispieva k vyššej kvalite vzduchu vo vašej domácnosti alebo v aute. Vďaka nášmu záväzku k šetrnej výrobe splnilo osem produktov Nuna normy pre certifikáciu GREENGUARD GOLD, čo znamená, že boli dôkladne testované a certifikované tak, že neprispievajú do vzduchu, ktorý vaše dieťa dýcha, nebezpečnými chemikáliami alebo VOC.

 

 

Organická bavlna
Organická bavlna použitá vo vybraných výrobkoch Nuna bola testovaná a schválená v súlade s OEKO-TEX® Standard 100, čo potvrdzuje, že neobsahujú škodlivé a alergénne látky.

 

 

Certifikát GOTS™
Globálny štandard organického textilu certifikuje vlákna na základe osvedčených postupov v celom výrobnom reťazci od zberu surovín, cez environmentálne a sociálne zodpovednú výrobu až po označovanie. Na vybraných produktoch Nuna hľadajte certifikáciu GOTS™.

 

 

Merino vlna
Používame ekologickú zmes merino vlny TENCEL™* lyocell, ktorá je mäkká a prirodzene reguluje vlhkosť. Nájdete ho na vybraných produktoch Nuna vrátane kolekcie Ellis. *TENCEL™ je ochranná známka spoločnosti Lenzing AG .
 

https://nunababy.com/en/pruu-convertible-car-seat?color_ref=16393

Návod: https://nunababy.com/media/catalog/product/N/u/Nuna_PRUU_UserManual_GL_2577.pdf 

Kompatibilita: 

Prémiová holandská značka Nuna vytvára špičkové produkty z tých najlepších možných materiálov a navyše v praktickom atraktívnom dizajne. Doterajšie pôsobenie značky prinieslo jej výrobkom viac ako 300 ocenení naprieč kategóriami. Ak si chcete užiť rodičovstvo s fantastickými výrobkami, ktoré používajú aj svetovo známe osobnosti, je pre vás Nuna tá správna adresa.

Používa vysoko kvalitné, odolné materiály a spĺňame najaktuálnejšie americké federálne a európske normy chemickej bezpečnosti. Všetky plasty, kovy, tkaniny, vláknité výplne a peny, ktoré používame v našich produktoch, spĺňajú normy CPSIA v USA a nariadenia REACH a normy EN71 v Európe.

Dodržiavajú medzinárodnú rodinu noriem ISO 14000, ktoré pokrývajú zodpovednosť spoločnosti za životné prostredie, vrátane používania alternatívnych zdrojov paliva, ako je solárna energia, a čistenie odpadových vôd, ako aj používanie recyklačných programov pre plastový odpad a obaly.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Autosedačky R129 do 105 cm
Záruka: 7 rokov po registrácii na https://nunababy.eu/en/register-your-product
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
BC Avatar autora | 19.4.2024
Spokojnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: