Maxi-Cosi FamilyFix 360 PRO základňa

Kód: 8051057110MC
Novinka
Značka: Maxi-Cosi
€299,60
Na sklade u dodávateľa (dodanie do cca 5-7 prac. dní)

pre Maxi-Cosi  Pebble 360 Pro, Pearl 360 Pro a Coral 360

Detailné informácie

Podrobný popis

Neustále inovujeme, aby sme rodičom uľahčili život. FamilyFix 360 Pro je jediná základňa autosedačky, ktorá sa otáča a posúva smerom k vám pomocou patentovanej technológie SlideTech™ od Maxi-Cosi. Naša revolučná technológia posuvných autosedačiek uľahčuje nastupovanie a vystupovanie dieťaťa z auta ako kedykoľvek predtým. Žiadne bolesti chrbta, búšenie hlavy alebo zápasenie; jednoducho uzamknite, posuňte, otočte a choďte!

Jednoduchosť použitia

  • Revolučná technológia posuvných autosedačiek uľahčuje rodičom každý deň. Žiadne bolesti chrbta, búchanie hlavy alebo boj.
  • FamilyFix 360 Pro je vybavený FlexiSpin, 360° rotačným systémom, ktorý umožňuje Pebble 360 ​​Pro a Pearl 360 Pro jednoduché otáčanie iba jednou rukou v akejkoľvek naklonenej polohe.
  • Rodina 360 Pro bola certifikovaná AGR, nezávislou asociáciou zdravotníckych pracovníkov, ako šetrná k chrbtici. Zdvíhanie vášho batoľaťa do auta a z neho nebolo nikdy také pohodlné vďaka revolučnej technológii SlideTech™.

Bezpečnosť

  • Zámok otáčania proti nesprávnemu použitiu poskytuje pokoj, pretože vie, že vaše dieťa vždy cestuje v polohe proti smeru jazdy, až do veku 15 mesiacov.
  • Prehľadná a jednoduchá inštalácia. Užitočné vizuálne indikátory vás informujú o správnej inštalácii autosedačky.
  • Integrované ISOFIX konektory zaisťujú, že je autosedačka bezpečne zaistená vo vašom aute.

Všeobecné

  • Naša základňa FamilyFix 360 Pro je súčasťou rodiny 360 Pro. Základňa je kompatibilná s našou detskou autosedačkou Pebble 360 ​​Pro, ktorú je možné používať od narodenia do cca. 15 mesiacov. A je kompatibilná s autosedačkou Pearl 360 Pro pre batoľatá, ktorú možno používať až do veku 4 rokov.
Základňa FamilyFix 360 Pro, postavená podľa najvyšších bezpečnostných štandardov i-Size, ponúka bezpečné cestovanie od narodenia až do 4 rokov. Inštalácia ISOFIX umožňuje bezpečnú, rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Vizuálne indikátory na základni vás upozornia, aby ste vedeli, že je vaša autosedačka správne nainštalovaná. Inteligentný zámok proti zneužitiu tiež poskytuje rodičom pokoj na duši, pretože vedia, že vaše dieťa vždy cestuje bezpečne v polohe proti smeru jazdy až do cca. 15 mesiacov.
Základňa FamilyFix 360 Pro obsahuje revolučnú technológiu posuvných autosedačiek, ktorá vám uľahčí každý deň. Naša patentovaná technológia SlideTech™ vám umožňuje jednoducho posunúť vaše dieťa k sebe, aby ste ho mohli pohodlne dostať do auta aj von. Vďaka otáčaniu FlexiSpin na vysúvacej základni možno autosedačky Pebble 360 ​​Pro aj Pearl 360 Pro (obe sa predávajú samostatne) hladko a ľahko otáčať v akejkoľvek polohe naklonenia pomocou jednej ruky! Jednoducho zamknite, posuňte, otočte a choďte! Keď svoje dieťa nasadzujete a vystupujete z auta niekoľkokrát denne, základňa FamilyFix 360 Pro to všetko zbaví problémov.
Základňu FamilyFix 360 Pro je možné používať od narodenia až do veku 4 rokov pri použití s ​​kompatibilnými autosedačkami. Detská autosedačka Pebble 360 ​​Pro ponúka maximálny komfort spánku pre vaše dieťatko od narodenia až do veku približne 15 mesiacov (40-87 cm). Keď má vaše dieťa viac ako 15 mesiacov, môžete prejsť na kompatibilnú detskú sedačku Pearl 360 Pro a používať ju až do veku 4 rokov. Pearl 360 Pro je možné používať buď priamo od narodenia s pohodlnou vložkou pre novorodencov (predáva sa ako samostatné príslušenstvo), alebo od 3 mesiacov do 4 rokov. Obe autosedačky sa predávajú samostatne.
Vysúvacia základňa FamilyFix 360 Pro, navrhnutá pre rodičov aj deti, uľahčuje každý deň. FamilyFix 360 Pro prichádza s pečaťou schválenia AGR (akreditovaný ako produkt šetrný k chrbtu nezávislými zdravotníkmi), takže rodičia si môžu byť istí, že revolučná technológia SlideTech™ Maxi-Cosi a autosedačky Pebble a Pearl 360 Pro poskytujú najlepšia možná opora chrbta pre rodiča aj dieťa. FamilyFix 360 Pro je tiež vybavený FlexiSpin, inteligentným rotačným systémom, ktorý umožňuje jednoduché otáčanie autosedačiek 360 Pro pomocou jednej ruky v akejkoľvek naklonenej polohe.
 

Špecifikácia: hmotnosť: 8,6 kg

https://www.maxi-cosi.com/international/car-seats/familyfix-360-pro?color_swatch_id=5495 

Návod: https://images.maxi-cosi.com/dorel-public-storage-prod/manuals/MC8051_CRS_FamilyFix360Pro_UM_LR.pdf?_ga=2.158840954.1710955096.1693403061-246421133.1643103007 

Kompatibilitu s vozidlom si overte tu: https://www.maxi-cosi.com/c/international/cfl-tool#/sku/101717 

Kompatibilita všetkých základní a sedačiek Maxi-Cosi tu: https://storage.doreldigital.io/maxicosi/2023-07/Maxi-Cosi%20Compatibility%20Overview%20Bases%202023%20V2.pdf 

Služba výmeny autosedačiek

Ceníme si našich zákazníkov a podporujeme ich a chápeme, že mať dopravnú nehodu a riešiť jej následky môže byť neskutočne stresujúce. Preto sme prišli s našou službou výmeny autosedačiek. Ak vaša detská autosedačka mala nehodu, nemôžete si byť istí, že je stále bezpečná. Aj keď nevidíte žiadne poškodenie, nemusí správne fungovať. 

Môžeme vziať autosedačku Maxi-Cosi, ktorá bola pri nehode, a nahradiť ju úplne novou. Takže si môžete byť istí, že vaše dieťa je v bezpečí – a môžeme získať cenné informácie o tom, ako sa naše autosedačky správajú pri kolíziách. 

ZAREGISTRUJTE SI SVOJU MAXI-COSI: https://www.maxi-cosi.co.uk/c/product-registration-form 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: