Ezimoov Zrkadlo EZI MIRROR SQUARE

Kód: EZ1103
€17,75
Na predobjednávku (dostupné 7/2024)
Možnosti doručenia

Rozmery: 24,5cm x 18cm

Detailné informácie

Podrobný popis

EZI MIRROR SQUARE je veľmi veľké zrkadlo, ktoré sa dá umiestniť na zadné sedadlo vášho auta, mierne zakrivené pre čo najúplnejší výhľad na vaše dieťa, umožní vám kontrolovať pohodu vášho dieťaťa bez toho, aby ste sa museli otáčať.

Sledujte svoje dieťa zo sedadla vodiča, jednoducho a bezpečne. Skontrolujte pohodu svojho dieťaťa zo sedadla vodiča bez toho, aby ste sa museli otáčať. Pokojné jazdenie s dieťaťom v aute je Ezi!

Jednoduchá inštalácia, umiestnite ju na opierku hlavy svojho zadného sedadla čelom k dieťaťu pomocou dvoch popruhov. EZI MIRROR SQUARE má dva krížové popruhy, ktoré vám umožnia pripevniť zrkadlo k opierke hlavy zadného sedadla akéhokoľvek vozidla v priebehu niekoľkých sekúnd.

Otočný kĺb o 360° vám umožní vybrať si dokonalý uhol pohľadu a poskytne vám pokoj na každej ceste.

Bezpečné a nerozbitné zrkadlo EZI MIRROR SQUARE je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a testované na bezpečnosť. Odolné a ekologické zrkadlo do auta vám poskytne roky každodenného používania.

Vlastnosti :

 • extra veľké, mierne zaoblené zrkadlo pre panoramatický výhľad na dieťatko sediace v autosedačke proti smeru jazdy
 • ľahko sa inštaluje pomocou popruhov so sponou na opierku hlavy zadného autosedadla
 • vďaka o 360° otočnému kĺbu plne nastaviteľné; umožňuje nájsť perfektný pozorovací uhol
 • univerzálne
 • vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
 • testované
 • rozmer zrkadla: 24,5cm x 18cm
 • materiál: ABS + akryl
 • farba: čierna
 • zrkadlo vyrobené z 1 recyklovanej PET fľaše
 • obal vyrobený z recyklovaného kartónu

https://ezimoov.com/collections/mirrors/products/ezi-mirror-square-eco-friendly 

Ekologický
V spoločnosti Ezimoov je naším cieľom ponúknuť vám kvalitné a udržateľné produkty pre váš každodenný život.

Ponúkame maximálny počet položiek vyrobených z recyklovaných fliaš. Použité fľaše sú rozdrvené a znovu použité v zložení našich produktov.

Okrem toho sme hrdí na to, že naše produkty ponúkame v obaloch z recyklovanej lepenky. Ale toto je len začiatok. Pohybujeme sa spolu v cnostnom kruhu, aby sme išli ďalej. 

Poďme si teda vysvetliť, čo je RPET.
RPET je jednou z hlavných surovín recyklačného priemyslu. Ide o recyklovaný polyetyléntereftalát, vyrobený z recyklovaných plastových fliaš.

Ezimoov je nová, francúzska značka založená mladými ľuďmi s jasnými víziami.
Pre Ezimoov je navrhovanie nových produktov rovnaké ako „strkanie si prstov do nosa“ – je to potešenie a radosť z dosiahnutia niečoho veľkého. Začína to nápadom, radom autodoplnkov pre deti, ako prvým krokom dlhého príbehu. Všetky produkty sú výsledkom svojráznosti a nosa. Vždy je to príbeh o nose! A to všetko pre dosiahnutie konečného cieľa: ekologickej zodpovednosti.

Pri vývoji nových produktov hľadá značka tie najlepšie komponenty, najlepšie výrobné metódy a najlepšie zdroje. Veľký dôraz je kladený na recykláciu, aby bola krok za krokom a predaj za predajom znižovaná uhlíková stopa.
V súlade s touto filozofiou je väčšina produktov vyrobená z rozdrvených, použitých PET fliaš - RPET. Ale to je ešte len začiatok!

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MC Avatar autora | 15.7.2023
Všetko je super. Ďakujem
5
MP Avatar autora | 22.3.2023
Výborné veľké zrkadlo s pevným klbom ktorý drží a zrkadlo sa samovoľne neuvoľnuje ako zrkadlá iných značiek. Odporúčam však na páskach ktoré sa upínaju okolo hlavovej opierky urobiť uzlík :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: