Dew Univerzálny antibakteriálny čistiaci prostriedok pre domáce zvieratá, 500 ml

Kód: 1900600864
Novinka
Značka: dew
€12,20
Skladom (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

<99,84% voda, <0,134 % soľ, <0,026 % F.A.C.

Účinná látka: Kyselina chlórna (mierna kyselina produkovaná prirodzene imunitným systémom vášho domáceho maznáčika, ktorej cieľom je bojovať s infekciou).

Detailné informácie

Podrobný popis

KOMBINÁCIA 3 PRVKOV

Voda / Soľ / Veda

„Pri našom hľadaní bezpečných a spoľahlivých čistiacich prostriedkov sme zistili, že aj prírodné zložky spôsobujú alergie a môžu byť škodlivé. Inšpirovaní potrebou chrániť naše oceány sme využili silu minerálov, ktoré sú oceánom vlastné a vytvorili najšetrnejšie čistiace prostriedky na svete. Naše vysokoúčinné zloženie je viacúčelové. Naše fľaše možno opakovane plniť a používať, čím sa zníži používanie jednorazových plastov a emisie CO2. Dew je správnou voľbou pre všetkých, ktorí sa snažia chrániť našu planétu a starať sa tak o ďalšie generácie.“

Erik - Zakladateľ značky DEW

Antibakteriálny prípravok Dew Pet All-In-One zabíja 99,99 % baktérií a neutralizuje moč domácich zvierat v priebehu niekoľkých sekúnd. Ničiteľ smradľavého neporiadku, dokonalý dezodorant na koberce, odstraňovač pachu domácich zvierat a čistič bez enzymatických látok na všetky povrchy. Náš All-In-One antibakteriálny je hypoalergénny, nedráždivý a je tiež vhodný pre vegánov.

  • 100% MINERAL: Naša receptúra ​​na minerálnej báze má vyvážené pH, neobsahuje alkohol, parabény, vône a farbivá. To je dôvod, prečo je náš antibakteriálny prípravok All-In-One hypoalergénny, nedráždivý a je tiež vhodný pre vegánov.
  • JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Nastriekajte priamo na škvrnu alebo špinu a počkajte 10-30 sekúnd, kým Dew Pet All-In-One Antibacterial začne pôsobiť, potom utrite. Bezpečné pre použitie vo všetkých klietkach, chovateľských staniciach, podstielke pre mačky, kurníkoch, ako aj na kobercoch, posteliach, tkaninách, tvrdých podlahách, tráve a všetkých ostatných povrchoch. Bezpečne deaktivujte zápach a baktérie v priebehu niekoľkých sekúnd.
  • RÝCHLO ÚČINNÉ: Zabíja 99,99 % baktérií. Náš antibakteriálny prípravok All-In-One neutralizuje moč domácich zvierat v priebehu niekoľkých sekúnd. Ničiteľ smradľavého neporiadku, dokonalý dezodorant na koberce, odstraňovač pachu domácich zvierat a čistič bez enzymatických látok na všetky povrchy. Je tiež schválený pre aplikácie typu produktu 3, čo znamená, že prešiel všetkými potrebnými testami v Spojenom kráľovstve/EÚ na použitie vo veterinárnej hygiene.
  • VYROBENÉ V UK: Produkty Dew zvyšujú silu minerálov pomocou vedy na vytvorenie bezpečných, spoľahlivých a zároveň vysoko účinných, 100% prírodných a netoxických čistiacich roztokov vyrobených v Škótsku. Dew – najšetrnejší čistiaci prostriedok na svete.

Zloženie: <99,84% voda, <0,134 % soľ, <0,026 % F.A.C. Účinná látka: Kyselina chlórna (mierna kyselina produkovaná prirodzene imunitným systémom vášho domáceho maznáčika, ktorej cieľom je bojovať s infekciou).

Rosenie je zdravotne nezávadné, pri použití podľa návodu nie sú požiadavky na OOP ani COSHH (Kontrola zdraviu nebezpečných látok).

Skladujte pri izbovej teplote na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Spotrebujte najlepšie do 6 mesiacov od otvorenia. Len na vonkajšie použitie, nekonzumovať. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vždy si prečítajte informácie na etikete produktu. Ak sa produkt dostane do očí, dôkladne ich umyte vodou. V nepravdepodobnom prípade, že dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Tento produkt nie je veterinárny liek, ak si nie ste istí jeho aplikáciou, obráťte sa na svojho veterinára.

Starostlivosť o fľaše a spúšťače

Naše fľaše sú odolné a vydržia oveľa dlhšie ako plastové fľaše na jedno použitie, čím vám ušetria vyhadzovanie plastov na skládku.

Opätovné použitie je lepšie pre životné prostredie; fľaštičky môžu vydržať, avšak spúšťacie spreje majú obmedzenú životnosť, ale na našej stránke príslušenstva si môžete zakúpiť náhradné hlavy alebo prázdne fľaše. Ak používate Dew na čokoľvek iné ako domáce použitie, odporúčame vám upgradovať hlavy spúšťačov na komerčné spúšťacie spreje.
 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: