Dew Čistiaci a dezinfekčný prostriedok na autosedačky & kočíky, 500 ml

Kód: 1900900862
Novinka
Značka: dew
€7,30
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

<99,55 % elektrolyzovaná voda, <0,17 % soli, aktívna zložka: <0,08% hydroxid sodný, <0,2 % katiónová povrchovo aktívna látka.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOMBINÁCIA 3 PRVKOV

Voda / Soľ / Veda

„Pri našom hľadaní bezpečných a spoľahlivých čistiacich prostriedkov sme zistili, že aj prírodné zložky spôsobujú alergie a môžu byť škodlivé. Inšpirovaní potrebou chrániť naše oceány sme využili silu minerálov, ktoré sú oceánom vlastné a vytvorili najšetrnejšie čistiace prostriedky na svete. Naše vysokoúčinné zloženie je viacúčelové. Naše fľaše možno opakovane plniť a používať, čím sa zníži používanie jednorazových plastov a emisie CO2. Dew je správnou voľbou pre všetkých, ktorí sa snažia chrániť našu planétu a starať sa tak o ďalšie generácie.“

Erik - Zakladateľ značky DEW

  • 100% MINERAL: Dew Car Seat & Stroller Cleaner je vysoko kvalitný, tvrdý a mäkký povrchový čistič so silnými anti-bakteriálnymi vlastnosťami. Jeho zloženie na minerálnej báze využíva elektrolyzovanú vodu na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov čistenia a jeho antibakteriálny účinok je 99,99% účinný, navyše je 100% biologicky odbúrateľný. Dew Car Seat & Stroller Cleaner neobsahuje alkohol, parabény, vône ani farbivá, takže je nedráždivý a vegánsky priateľský.
  • JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Nie je potrebné riediť ani oplachovať. Čistič autosedačiek a kočíkov Dew je ideálny na čistenie tvrdých aj mäkkých povrchov. Jeho aktívne zložky pomáhajú odstraňovať textilné škvrny, mastnotu a špinu, pričom zanecháva autosedačku a kočík vášho dieťaťa hygienicky čisté a povrchy „nelepkavé“. Jednoducho nastriekajte na požadované miesto a utrite čistou handričkou, na odolnejšie škvrny nastriekajte a nechajte pôsobiť 2-3 minúty a potom jemne vydrhnite mäkkou hubkou.
  • BEZPEČNOSŤ: Čistič autosedačiek a kočíkov Dew Dew neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, takže neohrozí zdravie vášho dieťaťa, práve naopak, pretože jeho antibakteriálne vlastnosti sú účinné na 99,99 % a poskytujú extra úroveň hygienickej ochrany. Navyše je certifikovaný Allergy UK .
  • VPLYV NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE: Čistič autosedačiek a kočíkov Dew je znovu naplniteľný, šetrí vám peniaze a znižuje plastový odpad a keďže je 100% biologicky odbúrateľný, je šetrný k životnému prostrediu, čo je ešte lepšie, naše moderné výrobné zariadenie neprodukuje žiadny nepríjemný vedľajší odpad. 
  • DOKONALÉ RIEŠENIE: Čistič autosedačiek a kočíkov Dew je dokonalým riešením na čistenie a dezinfekciu na cestách. Tento čistič využíva elektrolyzovanú vodu, čo z neho robí najbezpečnejší a najefektívnejší čistiaci prostriedok na použitie vo vašej rodine. Ideálne pre každý tvrdý alebo mäkký povrch.
  • VYROBENÉ V UK: Produkty Dew zvyšujú silu soli a vody pomocou vedy na vytvorenie bezpečných, spoľahlivých, no zároveň vysoko účinných hypoalergénnych čistiacich a dezinfekčných prostriedkov vyrobených v Škótsku. Dew – najšetrnejší čistiaci prostriedok na svete.

Zloženie: <99,55 % elektrolyzovaná voda, <0,17 % soli, aktívna zložka: <0,08% hydroxid sodný, <0,2 % katiónová povrchovo aktívna látka.

Rosenie je zdravotne nezávadné, pri použití podľa návodu nie sú požiadavky na OOP ani COSHH (Kontrola zdraviu nebezpečných látok).

Skladujte pri izbovej teplote na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Spotrebujte najlepšie do 6 mesiacov od otvorenia. Len na vonkajšie použitie, nekonzumovať. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vždy si prečítajte informácie na etikete produktu. Ak sa produkt dostane do očí, dôkladne ich umyte vodou. V nepravdepodobnom prípade, že dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Starostlivosť o fľaše a spúšťače

Naše fľaše sú odolné a vydržia oveľa dlhšie ako plastové fľaše na jedno použitie, čím vám ušetria vyhadzovanie plastov na skládku.

Opätovné použitie je lepšie pre životné prostredie; fľaštičky môžu vydržať, avšak spúšťacie spreje majú obmedzenú životnosť, ale na našej stránke príslušenstva si môžete zakúpiť náhradné hlavy alebo prázdne fľaše. Ak používate Dew na čokoľvek iné ako domáce použitie, odporúčame vám upgradovať hlavy spúšťačov na komerčné spúšťacie spreje.
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: