Cybex Sirona M2 i-Size + Base M Granite Black - Výstavný kus

Kód: 91822BLNO2
Akcia Výpredaj
Značka: Cybex
ZADARMOZADARMO €469,95 –25 %
Cybex Sirona M2 i-Size + Base M Granite Black - Výstavný kus
€469,95 –25 % €349
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

- UN R129
- 45 - 105 cm
- od narodenia až do cca 4 rokov
- hmotnosť dieťaťa max 19 kg

Základné informácie:
- D 720 mm / Š 440 mm / V 660 mm
- hmotnosť: 14 kg
- dostupné aj so sponou SENSORSAFE

CYBEX Sirona M2 i-Size splňuje nové európske požiadavky a predpisy pre detské autosedačky ECE R129. Tento nový "i-Size" štandard mimo iného určuje, že deti do 15 mesiacov MUSIA cestovať v pozícii proti smeru jazdy, ktorú mnohí experti (napr. organizácia ADAC, Stiftung Warentest) považujú za najbezpečnejší spôsob prepravy detí.

V bezpečnejšej pozícii proti smeru jazdy je možné ju použiť od narodenia až do 105 cm výšky dieťaťa a od 76 cm a 16 mesiacov aj v pozícii po smere jazdy. Kým 12 pozícií výškovo nastaviteľná opierka hlavy poskytuje dodatočnú ochranu pre dieťa každého veku, integrovaný L.S.P. systém a energiu absorbujúci škrupina napomáhajú chrániť dieťa pred silami nárazu.

M-Line modulárny systém
Ľahká detská autosedačka spĺňa najnovšie bezpečnostné predpisy a spoločne so základňou Base M a autosedačkou Sirona M2 i-Size tvoria "rodinný systém", ponúkajúca jednu základňu, pre dve autosedačky.

Hlavné vlastnosti a výhody:

- ER-Tech (Energy Reduction Technology): Znižuje zaťaženie krku dieťaťa pri čelnom náraze (v pozícii po smere jazdy).

- do 12 pozícií výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov. Výborná ochrana pre dieťa každého veku.

- jednoduchý nástup a výstup: Vďaka šikovným sponám pásov je ukladanie a vyberanie dieťaťa z autosedačky veľmi ľahké.

- integrovaný LSP systém: Integrované protektory lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P. System) možno vyklopiť na strane dverí vo vozidle a vo veľmi skorej fáze znižujú silu nárazu z boku. Integrovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P. System) detskej autosedačky CYBEX Sirona M2 i-Size (v pozícii po i proti smeru jazdy) zvyšuje úroveň bezpečia pri náraze z boku. L.S.P. systém možno vyklopiť a v kombinácii s protektormi hlavy a ramien znižuje silu bočného nárazu.

- polohovanie jednou rukou: Pre ideálne nastavenie polohy sedu či ľahu (5 pozícií v protismere, 3 pozície po smere jazdy).

- jednoduchá inštalácia pomocou systému Isofix vám umožňuje jednoduché zabezpečenie autosedačky v pozícii po i proti smeru jazdy a zaručuje zvýšenú bezpečnosť. Sirona M2 i-Size je zaistená pomocou systému ISOFIX vo vozidle bez nutnosti ďalšieho pripevňovania. Indikátor inštalácie navyše napomáha zabrániť nesprávnemu použitiu.

- vrátane novorodeneckej vložky.

- nacvakávací systém pre zmenu pozície 

Doplnky k dokúpeniu:
- letný poťah v troch farbách
- držiak nápojov
- ISOFIX navádzacie plasty 

Overte si kompatibilitu vo vozidle tu: https://cybex-online.com/cs-cz/car-seats/sironam2isize/more-info/169

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: