Canpol Babies Hračka senzorická závesná BabiesBoo

Kód: 68-085
€19,99
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

0+

Detailné informácie

Podrobný popis

Senzorická závesná hračka na detský kočík je skvelý nápad na prvú hračku pre bábätká, ktorá spríjemní každú prechádzku a cestovanie.

Ideálne pre detský kočík a autosedačku – závesnú hračku je možné upevniť pomocou bezpečných a pohodlných plastových krúžkov na oboch koncoch. Hračky pripevnené k závesnej hračke pomáhajú rozvíjať motorické zručnosti (uchopenie, ťahanie, trasenie), aktivujú sluch (šušťanie, hrkálky), zrak (kontrastné farby, zrkadlo) a hmat (rôzne textúry).

Decentné, ale kontrastné farby povzbudia dieťa k úchopu a hre. Každý prvok závesnej hračky má inú funkciu – zvonček s mašličkou vydáva jemné zvuky. Mäkká plyšová panda, vyrobená z príjemného na dotyk a mäkkého materiálu, si po stlačení zachováva svoj tvar. Zrkadielko obklopené farebnými visačkami s hrkálou a a dva listy – jeden príjemne šuští a druhý v podobe hryzačky prinesie úľavu pri prerezávaní zúbkov.

Pred inštaláciou hračky odstráňte všetky časti obalu. Uistite sa, že všetky malé hračky sú správne a pevne pripevnené k hračke a otočené smerom dopredu. Hračka musí byť pripevnená k postieľke niekde ďaleko mimo dosahu dieťaťa. Pripevnite hračku k okrajom striešky kočíka a uistite sa, že je pevne pripevnená. Pred použitím hračky by mala byť zostava skontrolovaná a overená dospelou osobou. Aby ste predišli riziku udusenia, uchovávajte obaly mimo dosahu detí. Udržujte hračku čistú.

Prať ručne pri max 40°C s detským mydlom. Návod na pranie je umiestnený na našitom štítku. Pred každým použitím dôkladne skontrolujte. Pri prvých príznakoch poškodenia alebo slabosti vyhoďte. POZOR! Aby ste predišli možnému zraneniu zamotaním, odstráňte túto hračku, keď sa dieťa začne pokúšať postaviť na ruky a kolená v polohe plazenia.

https://canpolbabies.com/sk_SK/anpol%20babies%20Senzoricka-zavesna-hracka-na-kocik-autosedacku-babiesboo-p2454802 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: