BeSafe insect sun shield

Kód: 6194.001
€27,99
Na sklade u dodávateľa (dodanie do cca 5-7 prac. dní)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

 BeSafe je firma založená v Nórsku v roku 1919 rodinou Torgersen. Od roku 1963 sa špecializuje na výskum a vývoj bezpečnostných prvkov v automobiloch pre ešte nenarodené deti, batoľatá i staršie deti. Pre BeSafe vždy bude bezpečnosť detí pri cestovaní na prvom mieste. Dlhodobé skúsenosti v tejto oblasti v kombinácii s inováciami zohrali významnú úlohu v rozvoji tejto spoločnosti, a tiež viedli k tomu, že autosedačky BeSafe získali rad ocenení nielen v crash testoch. Dôležitým zdrojom inšpirácie a úspechu bolo bezpečné cestovanie pre deti. Intenzita dnešnej dopravy, nárast počtu automobilov, požiadavky na rýchlosť a bezpečnosť sú naozaj nekompromisným motívom pre rozvoj ich detských autosedačiek. Hlavným cieľom je ochrániť vaše dieťa najlepším možným spôsobom v prípade dopravnej nehody. Zabudnime na ocenenie a testy, tie nie sú pre BeSafe tak ako to funguje v reálnom živote. To znamená, že bezpečná autosedačka v bezpečnom vozidle je schopná zachrániť ľudský život.

UV sieťka & moskytiéra na autosedačky BeSafe

Vhodné pre autosedačky iZi Go X1 a iZi Go Modular X1 i-Size. Ideálne pre používanie autosedačky uchytené na konštrukciu kočíka.
Slnečná clona a moskytiéra v jednom balení ochraňuje vaše bábätko proti škodlivému slnečnému žiareniu a obťažujúcemu hmyzu.

• moskytiéra a UV clona v jednom balení
• jednoduché uchytenie
• elastické zakončenie
• praktické balenie
• vyrobené zo 100% polyesteru 
              

Dodatočné parametre

Kategória: Pláštenky, Moskytiéry
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: