BabyPets TRAVEL FIX systém M black

Kód: 80923902-00-AA
€369
Na dotaz (dostupnosť si overte u nás)

Veľkosť M je určená pre psy od 8 do 20 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travel Fix
Travel Fix
 je prvý cestovný postroj pre psov, ktorý obsahuje systém Isofix + Top Tether . Toto spojenie zaisťuje optimálne ukotvenie vo vozidle a potrebné zachytenie v prípade nárazu alebo náhleho brzdenia. Veľkosť M je určená pre psy od 8 do 20 kg.

Zádržný systém FixConnect™
Namiesto toho, aby postroj držal iba za bezpečnostné pásy, má dodatočné upevnenie pomocou kotviacich úchytov Isofix, ktoré: >
zaisťujú bezpečnejšiu a pohodlnejšiu polohu psa.
> zabraňujú zraneniu zvieraťa.
> mnohonásobne zvyšujú bezpečnosť oproti iným postrojom.
> zvyšujú mieru prežitia zvieraťa v prípade nehody.
>zlepšujú bezpečnosť a ochranu ostatných cestujúcich vo vozidle.

Testované pomocou nárazových skúšok
Crash test (nárazová skúška) so spomaľovacími impulzmi ECE, ECE44 a ECE129.
Systém vyvinutý v spolupráci so záťažovým laboratóriom na univerzite v Zaragoze.
V spoločnosti Babyauto Pets veríme, že naše psy si ako členovia rodiny zaslúžia bezpečie a pohodlie aj na cestách.

Sprievodca veľkosťou
Než si kúpite Travelfix pre svojho psa, odporúčame sa pozrieť do nášho sprievodcu veľkosťou, aby ste sa uistili, že ste našli správnu veľkosť. Sprievodca veľkosťou vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete na presné zmeranie psa a výber správnej veľkosti.

Aby ste získali správnu veľkosť, mali by ste zmerať priemer trupu svojho psa, ako je znázornené na obrázku, a zvážiť svojho psa, aby ste mohli vybrať medzi veľkosťami S a M. Postroj tak bude tesne priliehať k telu psa a zaistí bezpečné a pohodlné nosenie počas jazdy autom .

VEĽKOSŤ : S
PRIEMER : 25 - 55 cm
HMOTNOSŤ : 2 - 10 kg
PLEMENA napr : Yorkšírský teriér, Jazvečík, Pomeranian, Francúzsky buldoček 

VEĽKOSŤ : M
PRIEMER: 40 - 95 cm

HMOTNOST : 8 - 20 kg 

PLEMENÁ napr.: kólia, Bígl, Bretónsky španiel 

V súčasnosti totiž neexistuje žiadny predpis, ktorý by konkrétne stanovil, ako majú domáce zvieratá vo vozidle cestovať, aj keď je uvedené, že cestujúci, zvieratá a predmety musia zaujať vhodnú polohu, aby nedochádzalo k rušeniu vodiča.

Preto sme v spoločnosti Babyauto
 chceli vytvoriť novú značku Babyauto Pets a využiť naše viac ako 25 rokov skúseností v oblasti detských záchytných systémov , aby sme pomohli zvýšiť bezpečnosť našich domácich maznáčikov, a tým aj celej rodiny.

Našou filozofiou je poskytovať zákazníkom výrobky najvyššej kvality, ktoré ďaleko presahujú zákonom stanovené normy. Od dôkladného testovania v nárazovom laboratóriu spoločnosti Tecnopark v niekoľkých fázach výskumu a vývoja, výroby autosedačiek a dodržiavania výrobných predpisov až po prísne normy kontroly kvality ISO, ktoré stanovujeme pre každého partnera, s ktorým spolupracujeme.

Výrobky Babyauto Pets sú koncipované, navrhnuté a dôkladne testované tak, aby poskytovali maximálne pohodlie a bezpečnosť pre vaše domácich miláčikov v akomkoľvek type vozidla. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov s maximálnou odolnosťou proti nárazu.

Bolo preukázané, že Travel Fix mnohonásobne zvyšuje mieru prežitia zvieraťa v prípade nehody v porovnaní s inými produktmi na trhu.

Už viac ako 25 rokov sa každý deň snažíme zvýšiť ochranu detí v aute a teraz sme chceli rozšíriť náš produktový rad aj na domácich miláčikov. Vy tak môžete cestovať s pokojnou mysľou a oni môžu cestovať so všetkými zárukami a komfortom, ktorý si zaslúži.

N
a bezpečnosti vášho maznáčika nám záleží rovnako ako vám!

Často kladené otázky: 

Mal by byť cestovný postroj Travel Fix maximálne napnutý? Pes sa musí pohybovať s napnutým systémom. Maximálna prijateľná vzdialenosť je 2 cm.

Môže pes počas cesty s postrojom Travel Fix ležať? Na zaistenie bezpečnosti psa počas cesty je dôležité, aby zviera cestovalo v sede av smere jazdy vozidla. Neodporúča sa, aby ležal naprieč, pretože táto poloha nebola testovaná a certifikovaná. Bezpečie psa počas cesty pomôže zaistiť, keď bude sedieť v smere jazdy. V ideálnom prípade držte psa v sede a čelom k smeru jazdy vozidla, aby ste zaistili jeho bezpečnosť počas cesty. Predĺženie horného popruhu môže ohroziť bezpečnosť vášho zvieraťa, pretože poloha v ľahu nebola testovaná a certifikovaná.

Je vhodné používať cestovný postroj Travel Fix na dlhé cesty?
Na zaistenie pohodlia a bezpečnosti všetkých cestujúcich, vrátane domácich zvierat, sa počas dlhých ciest odporúčajú pravidelné prestávky. Neodporúča sa cestovať dlhšie ako dve až tri hodiny bez zastávky, aby ste si oddýchli a pretiahli nohy. Je dôležité zabezpečiť, aby sa všetci, vrátane domácich miláčikov, počas cesty cítili pohodlne a bezpečne.

Plánujete uviesť na trh postroj pre psov s hmotnosťou nad 20 kg? 
Áno, v súčasnosti pracujeme na verzii pre psy s hmotnosťou do 25 kg. O vývoji v tejto oblasti budeme našich zákazníkov informovať.

Je k dispozícii postroj pre psov s hmotnosťou 40 kg? Bohužiaľ nemáme k dispozícii postroj pre psov s hmotnosťou 40 kg, pretože zádržné systémy vo vozidle nie sú navrhnuté tak, aby vydržali záťaž spôsobenú psami tejto veľkosti.

Existuje nejaký internetový zdroj, kde sú uvedené rozmery cestovného postroja Travel Fix? V súčasnej dobe nemáme k dispozícii online zdroj, ktorý by obsahoval presné rozmery cestovného postroja Isofix. Pracujeme však na ilustračnom obrázku, ktorý obsahuje rozmery a je prístupný na našich webových stránkach. Tešíme sa, že tieto informácie poskytneme našim zákazníkom čo najskôr.

 Je možné prepravovať dva psy malých plemien na jednom úchytnom systéme Travel Fix? Pri súčasnom dizajne nášho výrobku nie je možné prepravovať dvoch psov na jednom úchytnom systéme. 

Je cestovný pás Travel Fix kompatibilný iba s vozidlami s kotevnými systémami detských sedačiek? Cestovné pásy Travel Fix sú kompatibilné iba s vozidlami vybavenými kotevnými systémami detských sedačiek Isofix a Top Tether !!!!!

Ako nájdem úchyty ISOFIX a Top Tether vo svojom vozidle? Úchyty ISOFIX sa obvykle nachádzajú v spodnej časti operadla v mieste, kde sa krížia so sedadlom. Upevnenie Top Tether sa obvykle nachádza na zadnej strane operadla sedadla alebo niekde v batožinovom priestore (Upozornenie: Nezamieňajte s hákmi na upevnenie nákladu v batožinovom priestore). 

Môžem použiť cestovné pásy Travel Fix na prednom sedadle? Áno, pokiaľ je sedadlo spolujazdca vybavené úchytmi ISOFIX + Top Tether. Odporúčame posunúť sedadlo čo najviac dozadu, aby prípadné pôsobenie airbagu nespôsobilo zranenie psa.

Aká je najbezpečnejšia poloha v aute? Všetky sedadlá s úchytmi Isofix + Top Tether.

Je možné cestovný postroj Travel Fix použiť v dodávkach alebo vozidlách bez zadných sedadiel? Musíte sa uistiť, že sú sedadlá vybavené úchytmi ISOFIX + Top Tether. Overte si v príručke k vozidlu (kapitola o detských záchytných systémoch), či sú tieto úchyty k dispozícii. 

Je cestovný postroj Travel Fix testovaný? Cestovný postroj Travel Fix prešiel prísnym testovaním v súlade s normami pre schvaľovanie automobilových zádržných systémov. 

Je cestovný postroj Travel Fix schválený? V súčasnej dobe neexistuje žiadne oficiálne schválenie pre tento typ výrobku, ale zádržný systém Travel Fix je testovaný podľa platných predpisov, ktoré sa vzťahujú na prvky, ktoré sú ukotvené do automobilu, pomocou nárazových testov a ďalších laboratórnych testov, ktoré overujú účinnosť systému za predpokladu, že je používaný v súlade s návodom na použitie. Vždy dodržujte návod na použitie. Akékoľvek zmeny v používaní sú na vlastné riziko užívateľa.

Je cestovný postroj Travel Fix testovaný pomocou nárazových skúšok? Áno, postroj Travel Fix bol testovaný podľa skúšobného protokolu vypracovaného na základe noriem EHK pre schvaľovanie automobilových zádržných systémov. Skúšky sa vykonávajú v nárazovom laboratóriu Univerzity v Zaragoze (Motorland, Alca niz).

Akými nárazovými alebo bezpečnostnými testami cestovný postroj Travel Fix a jeho súčasti prešli? Odolnosť pásov v rôznych podmienkach (atmosféra, UV žiarenie, vlhkosť, teplo, chlad atď.)Korózne skúšky kovových súčastí. Únavové skúšky mechanických súčastí. Teplotná skúška všetkých súčastí. Skúšky pevnosti spony. Skúšky mikropreklzu nastavovacích prvkov. Skúšky oderu pásu. Dynamické skúšky s typickým štandardným impulzom čelného nárazu pre vozidlá kategórie M1/N1 (celková hmotnosť ? 3500 kg)Skúška prevrátením. Pes je členom rodiny Je však tiež pravda, že mu nie je prikladaný taký význam a bezpečnosť, akú si pri cestovaní vo vozidle zaslúži.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: