Axkid One 2 Tile Melange

Kód: 25110125
ZADARMOZADARMO
Axkid One 2 Tile Melange
€813
Na dotaz
Možnosti doručenia

- od 61 do 125 cm v proti smere

- do 23 kg v proti smere

- hmotnosť 10kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Axkid ONE 2 je jediná autosedačka ISOFIX na trhu, ktorá umožňuje cestovanie proti smeru jazdy až do cca 7 rokov (61-125 cm/23 kg).
Jednoduchá a bezpečná inštalácia za 30 sekúnd.
Poskytuje najlepší priestor pre nohy na trhu a zároveň flexibilitu, aby sa stala jednou z najkompaktnejších dostupných autosedačiek, ktoré sú proti smeru jazdy.
 • Autosedačka je certifikovaná v súlade s i-Size 61-125cm a do 23kg
 • Montáž proti smeru jazdy
 • Inštalácia pomocou konektorov ISOFIX
 • Nastaviteľný priestor nôh
 • Nastaviteľný sklon
 • Ventilačný systém
 • Systém bočnej ochrany ASIP
 • Vnútorné 5bodové pásy do 23kg
 • Vložka pre menšie deti
 • Poťah možno prať v práčke pri 30 ° C
 • Hmotnosť: <10kg

Rozmer ŠVH: 44cm x 76cm x 54cm

Najbezpečnejšia autosedačka, akú sme kedy vyrobili
Autosedačka tiež prešla jedným z najnáročnejších nárazových testov na svete – švédskym testom Plus. – Dynamický systém priestoru pre nohy poskytuje vášmu dieťaťu najlepší priestor pre nohy, ako aj ľahký prístup k vášmu dieťaťu.
– vhodná aj do tých najmenších áut. – Technológia posuvných sedadiel a pokročilý systém spania uľahčujú prispôsobenie autosedačky potrebám vášho dieťaťa. – Stačí zacvaknúť konektory ISOFIX, vyklopiť podpornú nohu a uvoľniť automatickú odrazovú tyč a všetko je pripravené. – Váži o 30 % menej ako iné autosedačky na trhu a je vyrobená z menšieho množstva plastov. – Axkid ONE 2 má obrovskú výhodu v životnosti, pretože sa dá používať až 7 rokov.
Samotné inovatívne sedadlo sa dá ľahko rozobrať a pozostáva z materiálov s vysokým stupňom recyklovateľnosti. – Axkid ONE 2 nastavuje nový štandard bezpečnosti autosedačiek.
Vaše dieťa môže cestovať chrbtom v smere jazdy až o 3 roky dlhšie ako v existujúcich autosedačkách ISOFIX na trhu.
Cestovanie proti smeru jazdy je až 5-krát bezpečnejšie pre deti do 6-7 rokov.
To je dôvod, prečo je Axkid ONE 2 zaradený do bezpečnostného programu Axkid. Poskytuje bezpečnosť v protismere jazdy tak dlho, ako je to možné.
Silný a ľahký dizajn inovovaný vo Švédsku Axkid ONE 2 je vyrobený s novým a inovatívnym dizajnom, ktorý využíva hliník a tvrdenú oceľ na vytvorenie technológie ochranného rámu,
ktorý pôsobí ako ochranný kokon.
Samotné sedadlo je vyrobené z materiálov absorbujúcich nárazy, aby sa minimalizovali sily nárazu pri náraze.
V sedadle boli pridané vetracie otvory, ktoré udržia dieťa v chlade počas horúcich letných mesiacov.
Celá sedačka váži menej ako 10 kg, čo umožňuje starším a ťažším deťom cestovať vzad až do veku 7 rokov. Najlepší priestor na nohy na trhu Axkid ONE 2 je namontovaný na koľajničkách, ktoré umožňujú nastavenie autosedačky dopredu a dozadu len jednou rukou až do 30 cm.
Technológia posuvných sedadiel ponúka pasažierovi na prednom sedadle dodatočný priestor v prípade potreby bez vyberania sedadla z auta,
stačí sedadlo zatlačiť dozadu k zadnému sedadlu.
Žiadna iná sedačka na trhu nevyužíva tieto vlastnosti, a preto Axkid ONE 2 poskytuje vášmu dieťaťu najlepší priestor na nohy na trhu
a pritom môže byť jednou z najkompaktnejších autosedačiek na trhu, ktoré sa dajú umiestniť proti smeru jazdy aj do tých najmenších áut.
čo umožňuje obrovskú flexibilitu pre vašu rodinu a vaše potreby. Táto unikátna funkcia tiež rieši minulé nedostatky sedadiel v smere jazdy.
Je jednoduchšie nainštalovať dieťa do sedačky, pretože uhol je širší.
Pre staršie deti môže technológia ochranného rámu fungovať ako držadlo, takže môžu samy ľahko vliezť a vyliezať zo sedačky.
Nie sú potrebné otočné funkcie, ktoré požierajú priestor, a tak deti zo sedačky predčasne vyrastú.
Staršie deti môžu pohodlne cestovať až do 7 rokov alebo 125 cm/23 kg a nadrozmerný dizajn tyče proti otáčaniu umožňuje väčší priestor na nohy
v porovnaní s inými sedačkami na trhu.

Rýchla a bezpečná inštalácia za 30 sekúnd
Mnohé autosedačky, či už v smere jazdy alebo v smere jazdy, sú do určitej miery nesprávne nainštalované, čo obmedzuje bezpečnosť sedačky.
Preto je Axkid ONE 2 vybavený jednoduchým inštalačným systémom so 6 samovysvetľujúcimi krokmi inštalácie a automatickou odrazovou lištou so vstavaným zvukom,
ktorý vás informuje, či je sedadlo v optimálnej polohe.
V kombinácii s ISOFIX konektormi a ľahkou konštrukciou, ktorá uľahčuje manipuláciu, zaručujeme, že sedačku namontujete za menej ako 30 sekúnd. Pohodlie od 0-7 rokov Axkid ONE 2 je vybavený systémom Advanced Sleep Well System, ktorý umožňuje naklonenie sedadla až do uhla 42 stupňov.
Deti ocenia Advanced Sleep Well System, ktorý im umožní pohodlne zaspať na cestách.

Rozdiel medzi Axkid One a Axkid One 2:
Keď sa ONE stane ešte lepším

Od uvedenia na trh pred 1,5 rokmi sa Axkid ONE stal novým favoritom mnohých rodičov
– a my chápeme prečo!
Ale nikdy sme neskončili vo vývoji najbezpečnejšej autosedačky, akú sme kedy vyrobili.
Dnes s radosťou oznamujeme, že ONE sa stáva ešte lepším – privítajte Axkid ONE 2! Aj keď vizuálne zmeny nie sú na prvý pohľad zrejmé, bolo vykonaných viac ako 150 aktualizácií na zlepšenie celkového zážitku z autosedačky.
Dovoľte nám, aby sme vás previedli najdôležitejšími aktualizáciami a obľúbenými funkciami Axkid ONE Jedinečné a základné funkcie Axkid ONE budú súčasťou Axkid ONE 2, ale s ešte vyššou kvalitou a integrovanými funkciami. Technológia posuvných sedadiel, ktorá poskytuje najlepší priestor pre nohy na trhu Záruka inštalácie 30 sekúnd Pokročilý systém spánku s funkciou plynulého sklápania Vysoko kvalitná používateľská skúsenosť Mnohé z aktualizácií nie je možné vidieť voľným okom, ale vy a vaše dieťa pocítite a zažijete prémiovú aktualizáciu.
Jednou z takýchto aktualizácií je vedenie postrojov, ktoré má teraz znížené trenie, a preto sa pohybuje ešte hladšie. Na zlepšenie používateľského zážitku a bezpečnosti Axkid ONE 2 bolo vyvinutých viac ako 150 zmien.
Od najmenšej skrutky a komponentov, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu v niektorých obľúbených hlavných funkciách, až po väčšie vizuálne rozdiely,
ako je opierka hlavy a vložky, Axkid ONE 2 opäť raz nastavil nové štandardy na trhu.
Vylepšenia opierky hlavy
Opierka hlavy má vylepšenú geometriu a vďaka technológii pohlcujúcej silu zaisťuje bezpečnosť dieťaťa v prípade kolízie.
Geometria opierky hlavy, ako aj výber materiálu sú špeciálne navrhnuté tak, aby absorbovali sily nárazu skôr, ako sa dostanú k dieťaťu,
čím poskytujú dieťaťu najvyššiu úroveň bezpečnosti.
Ďalšou novinkou týkajúcou sa opierky hlavy je nastavenie opierky hlavy, ktorá je teraz jedným stlačením tlačidla pre plynulejšiu manipuláciu. Nové vložky a zvýšený komfort Navyše obe vložky (pre 0 – 60 cm/axkid ONE+2 a 60 – 105 cm) majú vylepšený strih a poskytujú dieťaťu ešte väčšie pohodlie.
Vložka 60 – 105 cm ťaží z vetracích otvorov a odolného dizajnu, ktorý sa ľahko prispôsobí sedadlu.
To spolu s pokročilým systémom spánku umožní vysoký komfort pre všetky deti, čo sa týka veľkosti a dĺžky. S Axkid ONE 2 tiež uvádzame novú textíliu, a to vo všetkých farbách.
Nový aktualizovaný textilný poťah ponúka ocenenej sedačke lepšie prispôsobenie, čím zlepšuje celkový zážitok z autosedačky vďaka vyššej úrovni pohodlia. Aby som to zhrnul, bolo vyvinutých veľa zmien, aby sa zlepšil používateľský zážitok a zlepšili funkcie Axkid ONE 2.
Kľúčové vlastnosti, vďaka ktorým je táto autosedačka jedinečná a milovaná, zostávajú – nebojte sa.
Ale je tu čas, aby sa ONE stal ešte lepším.
https://axkid.com/product/axkid-one-2/
https://axkid.com/app/uploads/00025794_59003-ONE2.pdf
KOMPATIBILITU VO VOZIDLE SI OVERTE TU << https://axkid.com/vehicle-list/ >>5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
BO Avatar autora | 13.8.2021
So sedačkou som veľmi spokojná. Po prečítaní návodu a pozretí videa ju veľmi rýchlo nainštalujete aj hneď na 1x. Ideálna sedačka aj na prehadzovanie medzi autami, keďže je naozaj ľahká a k inštalácii nepotrebuje nič na viac. Moje ročné dieťa sedí dostatočne vysoko, aby malo dobrý výhľad von z okna. Vďaka veľkému rozsahu polohovania dopredu-dozadu a taktiež nastavenia sklonu ju zmestíte aj za vysokého vodiča, či na šikmé sedadlá napr. v našej Octavii. Pôsobí veľmi kvalitne, pevne a verím, že je to topka po bezpečnostnej stránke. Určite cena zodpovedá kvalite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: