Avionaut SKY 2.0 Black

Kód: AV370SKYNL03
Program výmeny po autonehode
Značka: Avionaut
€439
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia

- od 40 do 125 cm v protismere

- od 0 do 25 kg v protismere

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné vlastnosti:

- od 40 do 125 cm

- od narodenia do 25 kg

- ECE R-129

- Plus test

Bližšie špecifikácie:

Sky 2.0 je doplnená kvalitným čalúnením, ktoré zvyšuje komfort cestovania malého pasažiera. 
Látka sedadla vykazuje vysokú odolnosť voči fyzikálnym a chemickým látkam.
Vsadka je vyrobená z kvalitnej bavlny, ktorá poskytuje pohodlie a komfort pre dieťa.
Sky 2.0 pochádza z kolekcie New Look 2022 a je k dispozícii v 6 farebných variantoch: béžová, čierna, sivá, námornícka modrá, ružová a mint.

- autosedačka umožňuje cestovanie dieťaťa v polohe proti smeru jazdy od narodenia až do výšky postavy 125 centimetrov, tj. cca do 6 rokov. Poloha proti smeru jazdy poskytuje najväčšiu ochranu hlavy a krku dieťaťa v prípade nárazu. Bezpečné sedenie dieťaťa zaisťujú nastaviteľné 5-bodové bezpečnostné pásy a nastaviteľná opierka hlavy, ktorú možno prispôsobiť potrebám rastúceho dieťaťa.

- inštalácia pomocou bezpečnostných pásov vozidla a dvoch popruhov autosedačky. Pre maximálnu stabilitu sedačky je jej súčasťou podporná noha s vizuálnym indikátorom správneho upevnenia.

- pohodlie malého cestujúceho zaručuje mäkké polstrovanie najvyššej kvality a variabilná vyberateľná vložka, vďaka ktorej vnútro autosedačky ľahko prispôsobíte veľkosti dieťaťa. Modulárna vložka navyše poskytuje ďalšiu úroveň ochrany dieťaťa v autosedačke.

- inovatívny systém bočnej ochrany minimalizuje riziko následkov bočného nárazu.

- poťah autosedačky je vyrobený z najkvalitnejších tkanín, mäkkých, šetrných k pokožke dieťaťa, a napriek tomu odolných. Poťahy všetkých autsedaček Avionaut spĺňajú normy Oeko-tex štandard 100, potvrdzujúci, že poťahy neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

- vysokú bezpečnostnú triedu zaisťuje optimálna kombinácia EPP, PP, PA a pamäťovej peny, ktoré absorbujú preťaženie v prípade nárazu.

Inovatívny materiál EPP (extrudovaný polypropylén) je ekologický materiál, ktorý je 100% recyklovateľný a vyznačuje sa tiež odolnosťou proti baktériám a plesniam. Vyzerá ako polystyrén, ale výrazne sa od neho líši, nie je totiž tak tuhý ani krehký. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči fyzikálnym a chemickým faktorom. Vynikajúce parametre pevnosti robia tento materiál ideálny pre konštrukciu autosedačiek, pretože sa nedeformuje ani pri vysokých zaťaženiach spôsobených kolíziou.

- je kompletne vyrábaná v Európe pre maximálnu kontrolu nad výrobou a použitými materiálmi.

Autosedačky Avionaut sú testované a certifikované v mnohých európskych výskumných inštitúciách pre záruku čo najvyššej bezpečnosti a komfortu cestovania. Autosedačka Avionaut Sky prešla úspešne švédskym testom Plus, ktorý sa vyznačuje vysokými bezpečnostnými štandardmi.

Poťah je možné prať v práčke.

Vyplňte formulár a získajte 10-ročný záručný list. Ponuka je dostupná 28 dní od zakúpenia sedačky alebo základne Avionaut. 
Na registráciu budete potrebovať naskenovaný nákupný doklad. Ďakujeme za prejavenú dôveru! >>> https://avionaut.com/cz/zaruka/

https://avionaut.com/car-seats/avionaut-sky-2-0?color=GreySkyNl01 

Návod: https://cms.avionaut.com/wp-content/uploads/2020/12/Instrukcja-Sky-MULTI-LANGUAGE-136-7.pdf 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: