Avionaut MaxSpace COMFORT SYSTEM+ Mint

Kód: AV360MAX06
€299,60
Na sklade (dodanie do cca 3 prac. dní)

- od 100-150cm/4-12rokov

- polohovateľná

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné vlastnosti:

- od 100-150cm

- od 4-12 rokov

- ECE R129, i-Size

Rozmery: 63 x 45 x 51 cm

Avionaut MaxSpace Comfort System+ je moderná autosedačka v kategorii 100-150 cm, ktorá plne vyhovuje európskej homologačnej norme i-Size. Autosedačka vhodná pre deti od 4 do 12 rokov kombinuje vynikajúce bezpečnostné prvky a vysoký štandard zdravého sedenia a pohodlia pre dieťa.

 

Bližšie špecifikácie:

Ergonomická konštrukcia autosedačky bola navrhnutá v spolupráci so špecialistami v odbore pediatrie a fyzioterapie. Autosedačka je certifikovaná nemeckou asociáciou AGR (asociácia pre zdravie chrbta), čo znamená, že Avionaut MaxSpace Comfort System+ predchádza problémom s chrbtom a bolesti chrbta a môže byť nápomocná aj pri liečbe ochorení pohybového aparátu.

Autosedačka Avionaut MaxSpace Comfort System+ ponúka dodatočnú podporu krku vo forme profilovaného vankúša, ktorý stabilizuje krčnú chrbticu, odľahčuje svaly a predovšetkým zaisťuje výbornú oporu hornej časti chrbtice. Profil bedrovej časti je ergonomicky podoprený a eliminuje bolesti chrbta. Tvar sedadla a dodatočná výplň poskytujú oporu stehennej kosti a zabraňuje brneniu nôh. Znížením tlaku na kostrč a udržiavaním prirodzeného sklonu panvy pomáha autosedačka chrániť chrbticu pred skoliózou.

- dieťa je v autosedačke MaxSpace pripútané 3-bodovým bezpečnostným pásom automobilu. Dva vodiče brušného pásu zaisťujú správnu polohu tejto časti pásu.

- pre dokonalé uchytenie sa autosedačka pripevňuje do auta s pomocou Isofix úchytov.

- vďaka plynulo nastaviteľnej výške opierky hlavy autosedačka rastie s vaším dieťaťom. Nastavenie opierky hlavy vykonáte ľahko s pomocou tlačidla na zadnej strane opierky. Vodič pásu integrovaný do opierky hlavy zabezpečuje optimálne vedenie pásu podľa výšky dieťaťa.

- kombinuje vynikajúce bezpečnostné prvky a vysoký štandard pohodlia pre dieťa.

- pohodlie malého cestujúceho zaručuje mäkké polstrovanie najvyššej kvality vyplnené pamäťovou penou, priestrannosť, hlboké, dobre tvarované sedadlo, nastaviteľná opierka hlavy a nastaviteľný náklon.

- inovatívny systém bočnej ochrany a hlboká opierka hlavy minimalizujú riziko následkov bočného nárazu. V závislosti na mieste upevnenia autosedačky vo vozidle je na ľavej alebo na pravej vonkajšej strane autosedačky k dispozícii ďalší bezpečnostný prvok absorbujúci energiu nárazu.

Poťah bezpečnostného pásu Belt Cover prispieva k väčšiemu pohodliu a lepšej ochrane dieťaťa v autosedačke.

- poťah autosedačky je vyrobený z kvalitnej mäkkej tkaniny, šetrnej k pokožke dieťaťa a napriek tomu odolnej. Poťahy všetkých autsedaček Avionaut spĺňajú normy Oeko-tex štandard 100, potvrdzujúcej, že poťahy neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

- autosedačky Avionaut sú testované a certifikované v mnohých európskych výskumných inštitúciách pre záruku vysokej bezpečnosti a komfortu pri cestovaní. Vysokú bezpečnostnú triedu zaisťuje optimálna kombinácia EPP, PP, PA a pamäťovej peny, ktoré absorbujú preťaženia v prípade nárazu.

Inovatívny materiál EPP (extrudovaný polypropylén) je ekologický materiál, ktorý je 100% recyklovateľný a vyznačuje sa tiež odolnosťou proti baktériám a plesniam. Vyzerá ako polystyrén, ale výrazne sa od neho líši, nie je totiž tak tuhý ani krehký. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči fyzikálnym a chemickým faktorom. Vynikajúce parametre pevnosti robia tento materiál ideálny pre konštrukciu autosedačiek, pretože sa nedeformuje ani pri vysokých zaťaženiach spôsobených kolíziou.

- je kompletne vyrábaná v Európe pre maximálnu kontrolu nad výrobou a použitými materiálmi.

Poťah bezpečnostného pásu Belt Cover prispieva k väčšiemu pohodliu a lepšej ochrane dieťaťa v autosedačke.

Poťah je možné prať v práčke.

Vyplňte formulár a získajte 10-ročný záručný list. Ponuka je dostupná 28 dní od zakúpenia sedačky alebo základne Avionaut. 
Na registráciu budete potrebovať naskenovaný nákupný doklad. Ďakujeme za prejavenú dôveru! >>> https://avionaut.com/cz/zaruka/

https://avionaut.com/cz/autosedacky/avionaut-maxspace-comfort-system?color=NavyMax.04

https://maxspace-avionaut.com/

 

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KM Avatar autora | 5.4.2023
So sedačkou sme absolútne spokojní, aj na spanie je úplne skvelá, synovi nepadá hlava dokonca ani keď ju nenaklopim.
5
KB Avatar autora | 15.2.2023
S autocedackou sme nadmieru spokojny. Hlavne dcerke sa v nej velmi paci.
5
JO Avatar autora | 7.2.2023
Veľmi spokojný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: