Avionaut COSMO Mint

Kód: AV305C02
Program výmeny po autonehode
Značka: Avionaut
€171,60
Na sklade u dodávateľa (dodanie do cca 10 prac. dní)
Možnosti doručenia

- do 13kg/87cm

- hmotnosť 3,2kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyplňte formulár a získajte 10-ročný záručný list. Ponuka je dostupná 28 dní od zakúpenia sedačky alebo základne Avionaut.
Na registráciu budete potrebovať naskenovaný nákupný doklad. Ďakujeme za prejavenú dôveru! >>> https://avionaut.com/cz/zaruka/ 
 

!!!!! Program výmeny po nehode !!!! : https://avionaut.com/knowledge-base/articles/what-do-you-do-with-a-child-car-seat-after-an-accident/

Základné vlastnosti:

- pre deti od narodenia do 13 kg (40-87 cm)

- hmotnosť: 3,2kg

- ECE-R129, i-Size

 

Autosedačka Avionaut Cosmo je určená pre deti od narodenia do 13 kg (sk 0+, 40-87 cm).  Autosedačka spĺňa najprísnejšiu európsku bezpečnostnú normu i-Size a poskytuje tak vášmu dieťaťu maximálnu ochranu počas cestovania autom.

- je veľmi ľahká, čo oceníte predovšetkým pri prenášaní. So svojou hmotnosťou 3,2 kg sa jedná o jednu z najľahších autosedačiek kategórie 0+ na trhu. Autosedačka je zároveň veľmi pevná a pripravená absorbovať nárazy. Hlboké bočné opierky zaručujú dodatočnú ochranu v prípade bočného nárazu.

- je vybavená špeciálnou vložkou vyvinutou v spolupráci s odborníkmi v odbore fyzioterapie a vývoja detí. Vložka zaisťuje pohodlnú a zdravú polohu dieťaťa vo vnútri autosedačky, zvyšuje bezpečnosť dieťaťa a zásadne podporuje správnu fyziológiu dojčaťa pri cestovaní. Prispôsobenie vložky fyziológii bábätka obmedzuje aj výskyt refluxu. Extra veľká strieška s UV ochranou chráni dieťa pred škodlivým slnečným žiarením.

- súčasťou autosedačky je protislnečná clona, ​​výškovo nastaviteľné 3-bodové bezpečnostné pásy, vložka pre bábätko od 40 do 60 cm a ergonomicky tvarované madlo pre ľahké prenášanie.

Pre maximálnu bezpečnosť dieťaťa sa autosedačka pripevňuje do automobilu s pomocou základne iQ Isofix (základňa sa predáva samostatne). Inštalácia autosedačky do auta je mimoriadne jednoduchá. Vďaka systému Click’n’Drive autosedačku rýchlo a ľahko nasadíte na základňu iQ Isofix, zvukový signál vám potvrdí správne nasadenie. Autosedačka sa vždy inštaluje proti smeru jazdy. V prípade potreby je autosedačku možné pripevniť s pomocou 3-bodových bezpečnostných pásov automobilu.

Autosedačky pre deti Avionaut boli navrhnuté v spolupráci s projektantmi a konštruktérmi so skúsenosťami v leteckom odvetví. Cieľom bolo vytvoriť úplne bezpečné a pohodlné produkty pre deti. Zárukou kvality autosedačiek Avionaut je ich kompletná výroba v Európe, garantujúca úplnú kontrolu nad ich výrobou a použitými materiálmi.

Okrem bezpečnosti a pohodlia je pri navrhovaní autosedačiek Avionaut kladený dôraz aj na funkčný dizajn. Materiál aj vzhľad poťahov autosedačiek zodpovedá súčasným trendom v oblasti dizajnérstva a automobilového priemyslu. Jemná tkanina poťahu autosedačky je zárukou komfortného pocitu dieťaťa pri cestovaní. Snímateľný poťah je možné prať v práčke. Poťahy všetkých autsedačiek Avionaut normy štandardu Oeko-Tex®100, potvrdzujúce, že poťahy neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

Autosedačka Cosmo vytvára cestový systém s kočíkmi popredných svetových značiek. S pomocou adaptérov je možné ju pripevniť na podvozok väčšiny kočíkov. 

https://avionaut.com/cz/autosedacky/avionaut-cosmo/?color=GreyC.01

Návod: https://cms.avionaut.com/product/avionaut-pixel-pro-2-0-c/manual-cosmo-1/

Kompatibilita s autom: https://cms.avionaut.com/product/avionaut-sky-2-0/compatible-car-list-2/ 

Kompatibilita s kočíkmi tu: https://cms.avionaut.com/wp-content/uploads/2020/12/Lista-kompatybilnosc-fotelikow-z-wozkami.pdf


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: