Reer Vložka TravelKid Breeze regulujúca teplo

Kód: 86131
€43,95
Na sklade u dodávateľa (dodanie do cca 5-7 prac. dní)

Detailné informácie

Podrobný popis

VLOŽKA regulujúci TEPLO TRAVELKID BREEZE

Výlety počas parného leta sa pre deti ľahko môžu stať nepríjemným zážitkom. Poťahy u väčšiny detských autosedačiek, kočíkov alebo sedátok na bicykel nie sú príliš priedušné a deti sa v nich rýchlo začnú potiť. Stagnácia teplého vzduchu a nedostatok ventilácie môže viesť k prehriatiu malého tela vášho dieťaťa. Vložka TravelKid Breeze s materiálom Outlast® zaručuje dokonalé prostredie pre sedenie a optimálnu ventiláciu.

Proaktívna regulácia teploty
Materiál Outlast® absorbuje a uchováva všetky nadbytočné telesné teplo vášho dieťaťa . Zabraňuje sa tak hromadeniu tepla a vytvára sa pohodlné podmienky pre cestovanie. Priedušný poťah nielenže zaručuje optimálnu ventiláciu, ale tiež sa stará o regulácii tepla a dokonca aj o jeho distribúciu. V prípade, že sa zníži teplota okolia, teplo vo vnútri vložky sa začne uvoľňovať.

Univerzálne použitie
Vďaka svojej šírke iba 30 cm je možné vložku použiť v akejkoľvek detskej autosedačke (sk. I, II, III), v cestovných systémoch, v kočíkoch a na sedadlách na bicykel. Dĺžka vložky 80 cm zabezpečuje pokrytie celého priestoru pre sedenie a zaručuje tak dokonalé prostredie od hlavy až k nohám dieťaťa.

Bezpečné cestovanie
Otvory a výrezy na vložke umožňujú bezpečné provléknutí a používanie bežného, ​​3-bodového aj 5bodového pásu, vrátane nižšie umiestnených ramenných pásov pre menšie deti.

Rýchla a bezpečná inštalácia
Výmena vložky TravelKid Breeze je rýchle a jednoduché . Vložku stačí umiestniť do vašej detskej autosedačky alebo cestovného systému a pomocou gumičiek ju zabezpečiť okolo hlavovej opierky.

Ochrana poťahu
Vložka TravelKid Breeze nielen, že reguluje teplo, ale zároveň slúži aj ako ochrana pôvodného poťahu detské autosedačky pred znečistením a opotrebovaním. V prípade akéhokoľvek znečistenia možno vložku vyprať v práčke pri 40 ° C, čo vám zaručuje jej dlhodobé a hygienické používanie.

Vlastnosti:
- priedušná vložka z certifikovaného materiálu Outlast®
- zaručuje proaktívne reguláciu teploty a rovnomerné rozloženie tepla
- vhodná pre všetky detské autosedačky (sk. I, II, III), kočíky a sedátka na kolesá
- možnosť použitia bežného, ​​3-bodového aj 5bodového bezpečnostného pásu
- chráni pôvodný poťah pred znečistením
- rýchla a jednoduchá inštalácia
- rýchle a jednoduché čistenie (možno prať v práčke pri 40 ° C)
- rozmery: cca 80 x 30 cm

Materiál:
- predná strana - 100% bavlna
- zadná strana - 100% Outlast® akrylová vlákna s kapsulami z materiálu s fázovým prechodom (PCM)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: