Vážení zákazníci, momentálne máme hlavnú časť personálu v karanténe, preto sa Vaše objednávky môžu oneskoriť. Za pochopenie ďakujeme.

TAKATA MAXI BLACKTIVE ORANGE

Kód: 1984
ZADARMOZADARMO
TAKATA MAXI BLACKTIVE ORANGE
€335,91
Na dotaz (dostupnosť si overte u nás)

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská autosedačka skupiny II /III (UNECE 44/04), váhovej kategórie 15-36 kg (odporúčaný vek 3-12 rokov). Detskú autosedačku TAKATA MAXI možno vo vozidle upevniť bezpečnostným pásom vozidla alebo integrovanými úchytmi ISOFIX inštalovanými vo vozidle. Autosedačka získala test OEKO-TEX® STANDARD 100 zaručujúce, že vo výrobkoch nie sú prítomné látky toxické či škodlivé pre ľudí a pre životné prostredie, a známku Hohenstein inštitútu "Skin-friendly".

ROBUSTNÝ. FUNKČNÉ. ŠETRIACA MIESTO.

TAKATA MAXI je skutočne všestrannou detskou autosedačkou. Aby Vášmu dieťaťu ponúkla maximálny komfort, TAKATA MAXI ponúka presvedčivú kombináciu polstrovaných opierok rúk, netoxických, anti alergénnych poťahových materiálov (certifikácia OEKO-TEX® STANDARD 100 v produktovej triede 1 a Hohenstein známku kvality Skin-friendly), patentovaný systém automaticky uzatvárateľných vodičov pásov (auto -lock), nastaviteľnú výšku a šírku a inovatívnej bezpečnostnú technológiu Airpad pre maximálnu ochranu hlavy a krku. Detská autosedačka TAKATA MAXI uľahčuje život aj rodičom: jednoručný systém nastavenia výšky a šírky a vodiaci systém pásov robí z nastavení autosedačky ľahký a jednoduchý úkon. Ak príde deň, kedy nebudete Vašu TAKATA MAXI potrebovať, náš šikovne konštruovaný systém šetriaci miesto možno zložiť a uložiť behom pár sekúnd do malého priestoru.

Vďaka certifikáciu pre použitie v leteckej doprave sa Vaše dieťa nemusí vzdať svojho komfortu ani pri cestovaní leteckou dopravou a to hlavne pri dlhších letoch.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: