Maxi-Cosi Vložka do autosedačky e-Safety Black

Kód: 8494057111MC
Akcia
Značka: Maxi-Cosi
€99,60 –40 %
Maxi-Cosi Vložka do autosedačky e-Safety Black
€99,60 –40 % €59,60
Na dotaz
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Smart vložka do autosedačky Maxi-Cosi e-Safety detekuje prítomnosť dieťaťa v autosedačke.

Ak sa vzdialite viac ako 20 m od auta, v ktorom dieťa sedí v autosedačke, podložka odošle výstražné upozornenie na váš mobilný telefón.

Nemôže sa tak stať, že dieťa nechtiac zabudnete v aute, keď auto opúšťate.

Používanie výrobku aj jeho inštalácia do autosedačky sú veľmi jednoduché.

Pre použitie je potrebné inštalovať na váš mobilný telefón aplikáciu Maxi-Cosi e-Safety (dostupná pre iOS aj Android).

Vhodné pre väčšinu autosedačiek pre deti od narodenia do 150 cm.  


Nikdy neplánujete, že sa to stane, ale stane sa to každý rok niekomu. Neúmyselne nechajú svoje dieťa v aute, čo má za následok najhorší možný výsledok.
Našťastie sa tomu teraz dá ľahko zabrániť pomocou inteligentného vankúša Maxi-Cosi e-Safety. Či už hľadáte upozornenie na autosedačku pre svoje bábätko, batoľa alebo dieťa, náš Maxi-Cosi e-Safety je vankúšik do autosedačky proti opusteniu,
ktorý je vhodný pre väčšinu autosedačiek Maxi-Cosi.
Rozpozná, keď vaše dieťatko sedí v autosedačke, a odošle upozornenie na váš smartfón, keď ste od neho viac ako 20 metrov. Zistite, ako urobiť svoju autosedačku inteligentnou spolu s e-Safety: 1. Inteligentná autosedačka Ak chcete nainštalovať e-Safety, jednoducho vložte inteligentný vankúš do autosedačky.
Uistite sa, že ste pri prvom použití inteligentného vankúša skontrolovali, či e-Safety rozpozná vaše dieťa.
Ak je vaša autosedačka vybavená vložkou a pod ňou je umiestnená e-Safety, môže to ovplyvniť presnosť senzorovej podložky.
Preto dbajte na to, aby ste inteligentný vankúšik vždy umiestnili na vložku, aby ste zaručili, že správne rozpozná vaše dieťa. 2. Pripojené k smartfónu Stiahnite si aplikáciu Maxi-Cosi e-Safety do svojho smartfónu. Aplikácia je dostupná pre systémy iOS a Android vo viacerých jazykoch.
Vedeli ste, že s aplikáciou možno prepojiť až štyri inteligentné vankúše Maxi-Cosi e-Safety? Takto môže e-Safety využívať celá rodina.
3. Upozornenie na alarm

Nechali ste svojho drobca neúmyselne v aute bez dozoru?
e-Safety vie, kedy ste zašli príliš ďaleko. Kedykoľvek ste vy a váš smartfón vzdialení viac ako 20 metrov, aplikácia vám pošle upozornenie na alarm.
Týmto spôsobom môžete okamžite konať.
V Maxi-Cosi odporúčame rodičom otestovať túto funkciu pri prvom použití e-Safety, aby ste sa uistili, že vás upozorní vždy, keď to bude potrebné. 4. Zdieľanie polohy GPS Žiadna odpoveď do 60 sekúnd? Presná poloha GPS vášho dieťaťa bude zdieľaná až s dvoma kontaktmi.
Tieto núdzové kontakty môžu do aplikácie e-Safety pridať samotní rodičia, takže presne vedia, kto bude upozornený. Bezpečnosť V Maxi-Cosi chápeme, že byť rodičom môže byť zdrvujúce a že zabudnúť dieťa v aute sa môže stať každému.
To je dôvod, prečo chceme ísť nad rámec poskytovania riešení bezpečnosti pri nehode, ale podporiť vás ako rodiča,
aby ste zabránili najhoršiemu možnému výsledku. Náš inteligentný vankúš e-Safety je navrhnutý a testovaný tak, aby zabránil neúmyselnému ponechaniu detí v aute.
S proaktívnou podporou znižovania ľudských chýb zlepšujeme pohodu dieťaťa a poskytujeme rodičom pokoj.
Tieto riešenia však nikdy nemajú nahradiť monitorovanie rodiča. Robí vašu autosedačku inteligentnou Maxi-Cosi e-Safety robí vašu autosedačku inteligentnou a udržuje vaše dieťa v bezpečí.
e-Safety je príslušenstvo autosedačky s funkciou pripomenutia dieťaťa, ktorá podporuje rodičov pri cestovaní autom.
Inteligentný vankúš do autosedačky umožňuje rozpoznanie dieťaťa, keď vaše dieťatko váži aspoň 2,5 kg (5,5 libier) a možno ho používať až do šiestich rokov.
Keď dieťa necháte v aute bez dozoru, na váš telefón sa odošle upozornenie na alarm. Žiadna priama odpoveď?
Potom sa poloha vášho dieťaťa zdieľa s núdzovým kontaktom, takže môže okamžite konať. Odnímateľný kryt Náš inteligentný vankúš e-Safety je možné používať denne niekoľko rokov, a preto ho možno budete chcieť po chvíli osviežiť.
Našťastie je možné vankúš prať v práčke pre ľahké čistenie. Jednoducho odstráňte poťah a pred praním nezabudnite najskôr vybrať senzorovú podložku!

 

Aplikácia

Inštalácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: