Klippan Triofix Maxi Freestyle

Kód: 1988
ZADARMOZADARMO
Klippan Triofix Maxi Freestyle
€325,19
Na dotaz
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Triofix Maxi, tretí facelift legendárnej sedačky Triofix, je bezpečná detská sedačka, ktorú možno použiť ako v smere jazdy, tak v protismere. Počas vývoja sa kládol dôraz na bezpečnosť a pohodlie pri používaní autosedačky. Integrovaná opierka hlavy a nastaviteľná výška pásu činí sedačku veľmi prakticou. Nastavenie pásu je špeciálne navrhnuté tak, aby nebolo nutné odpútať pásy od sedačky, pásy jednoducho nastavíme na správnu výšku.
Dizajn opierky chrbta a hlavy sa upravil tak, aby autosedačka vydržala pre čo najväčšie deti. Súčasne bola vylepšená bezpečnosť sedačky v prípade bočného nárazu a to tým, že sú použité materiály, ktoré absorbujú náraz.
Pre zvýšenie pohodlia bola pod poťah sedačky vložená pamäťová pena. Spoločne so samostatnými vypchávkami na vnútornej strane poťahu sa stala naozaj pohodlnú sedačkou pre malé i väčšie deti.
Sedačka je schválená pre vekové skupiny 1-2-3 /9-36 kg
Detská autosedačka Triofix Maxi sa pripevňuje na základňu, ktorá zaistí kompletný bezpečnostný systém. Základňu možno umiestniť vo vozidle pripojením pomocou systému Isofix alebo 3-bodovým pásom vozidla.

Rozmery:
Váha bez základne 9,8kg
Šírka na sedačke: 42cm
Max výška chrbta cca 49cm
Max šírka ramien cca 30cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: