gb Everna-Fix Velvet Black 2020

Kód: 619000353
€305,95
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Everna-Fix
Sk. 1/2/3; UN R44 / 04; 9 - 36 kg (od cca 9 mesiacov až do 12 rokov)

RASTÚCI AUTOSEDAČKA
Čas letí a deti rastú - a to rýchlo! Ako rastúce autosedačka sa gb Everna-Fix dokonale hodí pre dlhodobé použitie. Je navrhnutá tak, aby sa vyvíjala spoločne s vaším dieťaťa vo veku od cca 9 mesiacov až do 12 rokov. V súlade s vysokými bezpečnostnými štandardmi spoločnosti gb a s vysoko kvalitnými detailmi v sebe gb Everna-Fix kombinuje formu a funkciu a poskytuje tak vášmu dieťaťu neustále bezpečie a podporu počas jeho formatívne rokov. Autosedačka gb Everna-Fix poskytuje dokonalú rovnováhu medzi bezpečnosťou, dizajnom a funkčnosťou a ponúka jedinečnú podporu počas celej doby použiteľnosti.

Patentovaná naklápacie opierka hlavy
Inovatívny patentovaná naklápacie opierka hlavy autosedačky Everna-Fix zabraňuje, aby vášmu dieťaťu počas spánku prepadla hlava dopredu. Výnimočná bezpečnostné technológie napomáha udržať hlavu dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, čo je dôležité predovšetkým pri bočnom náraze.

Energiu redukujúca technológie (ER-Tech)
Energiu redukujúca technológia autosedačky Everna-Fix chráni vaše dieťa pri čelnom náraze. Táto vizionárska bezpečnostná technológia znižuje vystavenie krku dieťaťa silám nárazu až o cca 20% a môže tak obmedziť riziko zranenia.

Integrovaný L.S.P. systém
Integrovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze je kľúčovým prvkom detské autosedačky Everna-Fix. Vyklopený chránič L.S.P. systému na strane bližšie k dverám vozidla poskytuje dodatočnú vrstvu ochrany vášho dieťaťa pri náraze z boku. V porovnaní s totožnou autosedačkou bez L.S.P. znižuje sily bočného nárazu o cca 25%.

Top tether s kontrolou inštalácia
Autosedačka Everna-Fix je vybavená uchytením top tether s unikátnou kontrolou inštalácie, ktorá vás upozorní na nesprávne zabezpečenie autosedačky. V kombinácii s pripojením ISOFIX zabraňuje top tether nebezpečnému otáčania autosedačky pri nehode. Oba bezpečnostné prvky sú vybavené bezpečnostnými ukazovateľmi (top tether navyše obsahuje i zvukovú signalizáciu), ktoré upozorňujú, pokiaľ prvky nie sú používané alebo sú používané nesprávne a pomáhajú tak k správnemu používaniu autosedačky.

Systém kontroly pásov
Systém kontroly pásov autosedačky Everna-Fix zaisťuje, že budete používať správne pásy podľa veľkosti vášho dieťaťa. Kým prispôsobujete výšku opierky hlavy podľa vášho rastúceho a na váhe přibírajícího dieťaťa, systém kontroly pásov sa postará o skorý prechod z 5bodového pásu autosedačky na 3-bodový pás vo vozidle.

Možnosť polohovania < br /> Dômyselné polohovanie autosedačky iba jednou rukou rodičom umožňuje jednoduché nastavenie autosedačky Everna-Fix do pozície v sede či ľahu. Táto možnosť zabezpečuje maximálne pohodlie pre deti a pocit istoty pre rodičov.

Energiu absorbujúci škrupina
Energiu absorbujúci škrupina autosedačky Everna-Fix, spoločne s integrovaným L.S.P. systémom, pohlcujú energiu nárazu, odvádzajú vzniknuté sily od vášho dieťaťa a minimalizujú účinky nárazu.

Ventilačný systém
Integrovaný ventilačný systém autosedačky Everna-Fix umožňuje cirkuláciu vzduchu pod poťahom autosedačky a zaisťuje tak dieťaťu pohodlnú teplotu pre sedenie, dokonca aj v tých najteplejších dňoch.

Rozmery:
- dĺžka x šírka x výška: 58 x 44 x 82 cm

Váha:
- 12, 4 kg

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C.

Obsah balenia:
- detská autosedačka vr. ISOFIX navádzací


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: