!POZOR! Od 15.8. do 21.8. čerpáme dovolenku. Objednávky zadané do 11.8. budú expedované 12.8. (tovar skladom). Ostatné až po dovolenke. Za pochopenie ďakujeme.

gb Everna-Fix Rose Red 2020

Kód: 619000347
€305,95
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Everna-Fix
Sk. 1/2/3; UN R44 / 04; 9 - 36 kg (od cca 9 mesiacov až do 12 rokov)

RASTÚCI AUTOSEDAČKA
Čas letí a deti rastú - a to rýchlo! Ako rastúce autosedačka sa gb Everna-Fix dokonale hodí pre dlhodobé použitie. Je navrhnutá tak, aby sa vyvíjala spoločne s vaším dieťaťa vo veku od cca 9 mesiacov až do 12 rokov. V súlade s vysokými bezpečnostnými štandardmi spoločnosti gb a s vysoko kvalitnými detailmi v sebe gb Everna-Fix kombinuje formu a funkciu a poskytuje tak vášmu dieťaťu neustále bezpečie a podporu počas jeho formatívne rokov. Autosedačka gb Everna-Fix poskytuje dokonalú rovnováhu medzi bezpečnosťou, dizajnom a funkčnosťou a ponúka jedinečnú podporu počas celej doby použiteľnosti.

Patentovaná naklápacie opierka hlavy
Inovatívny patentovaná naklápacie opierka hlavy autosedačky Everna-Fix zabraňuje, aby vášmu dieťaťu počas spánku prepadla hlava dopredu. Výnimočná bezpečnostné technológie napomáha udržať hlavu dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, čo je dôležité predovšetkým pri bočnom náraze.

Energiu redukujúca technológie (ER-Tech)
Energiu redukujúca technológia autosedačky Everna-Fix chráni vaše dieťa pri čelnom náraze. Táto vizionárska bezpečnostná technológia znižuje vystavenie krku dieťaťa silám nárazu až o cca 20% a môže tak obmedziť riziko zranenia.

Integrovaný L.S.P. systém
Integrovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze je kľúčovým prvkom detské autosedačky Everna-Fix. Vyklopený chránič L.S.P. systému na strane bližšie k dverám vozidla poskytuje dodatočnú vrstvu ochrany vášho dieťaťa pri náraze z boku. V porovnaní s totožnou autosedačkou bez L.S.P. znižuje sily bočného nárazu o cca 25%.

Top tether s kontrolou inštalácia
Autosedačka Everna-Fix je vybavená uchytením top tether s unikátnou kontrolou inštalácie, ktorá vás upozorní na nesprávne zabezpečenie autosedačky. V kombinácii s pripojením ISOFIX zabraňuje top tether nebezpečnému otáčania autosedačky pri nehode. Oba bezpečnostné prvky sú vybavené bezpečnostnými ukazovateľmi (top tether navyše obsahuje i zvukovú signalizáciu), ktoré upozorňujú, pokiaľ prvky nie sú používané alebo sú používané nesprávne a pomáhajú tak k správnemu používaniu autosedačky.

Systém kontroly pásov
Systém kontroly pásov autosedačky Everna-Fix zaisťuje, že budete používať správne pásy podľa veľkosti vášho dieťaťa. Kým prispôsobujete výšku opierky hlavy podľa vášho rastúceho a na váhe přibírajícího dieťaťa, systém kontroly pásov sa postará o skorý prechod z 5bodového pásu autosedačky na 3-bodový pás vo vozidle.

Možnosť polohovania < br /> Dômyselné polohovanie autosedačky iba jednou rukou rodičom umožňuje jednoduché nastavenie autosedačky Everna-Fix do pozície v sede či ľahu. Táto možnosť zabezpečuje maximálne pohodlie pre deti a pocit istoty pre rodičov.

Energiu absorbujúci škrupina
Energiu absorbujúci škrupina autosedačky Everna-Fix, spoločne s integrovaným L.S.P. systémom, pohlcujú energiu nárazu, odvádzajú vzniknuté sily od vášho dieťaťa a minimalizujú účinky nárazu.

Ventilačný systém
Integrovaný ventilačný systém autosedačky Everna-Fix umožňuje cirkuláciu vzduchu pod poťahom autosedačky a zaisťuje tak dieťaťu pohodlnú teplotu pre sedenie, dokonca aj v tých najteplejších dňoch.

Rozmery:
- dĺžka x šírka x výška: 58 x 44 x 82 cm

Váha:
- 12, 4 kg

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C.

Obsah balenia:
- detská autosedačka vr. ISOFIX navádzací


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie