Cybex Solution Z-fix PLUS Khaki Green 2020

Kód: 520000624
€277,95
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

SOLUTION Z-FIX PLUS

Poťahové látky Plus získavajú svoj jedinečný vzhľad vďaka exkluzívnej a odolnej látke s & nbsp; keprovým efektom v & nbsp; prevedení denim.

- UN R44 / 04
- skupina 2/3 ; 15 - 36 kg
- od cca 3 až do 12 rokov

Základné informácie:
- D 405 mm / Š 530 mm / V 625 mm
- váha: 7,2 kg

Veľký brat
Solution Z-Fix je navrhnutý tak, aby rástol spolu s vaším dieťaťom a prispôsoboval sa tak jeho meniacim sa potrebám. Vďaka 12pozičnímu nastavenie výšky a automatickému nastaveniu šírky možno protektory hlavy a ramien nastaviť podľa individuálnych potrieb dieťaťa. Toto nastavenie možno navyše rýchlo a ľahko zmeniť iba pomocou jednej ruky. Patentovaná naklápacie opierka hlavy neustále udržiava hlavu vášho dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky. Pre zaistenie pohodlie dieťaťa aj počas horúcich dní je autosedačka vybavená ventilačným systémom, ktorý znižuje teplotu v priestore pre sedenie na príjemnú úroveň.

Hlavné vlastnosti: < / span>

- Patentovaná naklápacie opierka hlavy: Zabraňuje prepadnutiu hlavy spiaceho dieťaťa dopredu a zaisťuje tak, aby bola neustále v bezpečnej zóne autosedačky, čo je dôležité predovšetkým pri bočnom náraze.

- Nastaviteľná výška s automatickým nastavením šírky: Solution Z-Fix rastie s vaším dieťaťom od 3 do 12 rokov - dlhá doba s množstvom nadobudnutých centimetrov. Hlavové a ramenné chrániče dá výškovo nastaviť do 12 pozícií, pričom pri zmene výšky sa automaticky nastavuje aj ich šírka a autosedačka sa tak prispôsobuje veľkosti dieťaťa. Vďaka obsluhe jednou rukou je nastavenie autosedačky pre rodičov rýchle a jednoduché.

- Ventilačný systém: Poskytuje dieťaťu pohodlnú teplotu pre sedenie aj počas horúcich dní.

- LSP Systém Plus: Pre vyššiu bezpečnosť pri náraze z boku. V kombinácii s energiu absorbujúci škrupinou znižuje silu bočného nárazu o cca 25%.

Ďalšie vlastnosti:

- ISOFIX Connect: Pre jednoduchú inštaláciu a dodatočnú stabilitu.

- CYBEX Safety Pads: Ako súčasť hlavové opierky pri nehode aktívne vedú hlavu dieťaťa do bezpečnej zóny.

- Sklápacia opierka chrbta: < / span> Dokonale sa prispôsobí akémukoľvek sedadlu.

- Energiu absorbujúci škrupina: Absorbuje sily nárazu a odvádza ich preč od dieťaťa. < br />
- Nová látka: Solution Z-fix jedinečným spôsobom kombinuje 2 rôzne látky. Kým extrémne hladká a príjemná látka sa nachádza predovšetkým na vnútornej strane autosedačky, odolná keprová látka v dvoch odtieňoch obopína škrupinu. Táto kombinácia zaisťuje pohodlie pre vaše dieťa a štýlový vzhľad autosedačky, zodpovedajúce interiéru moderných vozidiel.

Príslušenstvo:
- Letný poťah
- ISOFIX navádzací plasty
- Držiak nápojov

Kompatibilita vozidlá
Je toto správna autosedačka pre moje vozidlo?

→ & nbsp; ZISTIŤ TU & nbsp; ←

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: