Cybex Sirona S i-Size Granite Black 2020

Kód: 520000511
€424,95
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

SIRONA S i-SIZE

- UN R129 / 02
- 45 - 105 cm
- od narodenia až do cca 4 rokov
- váha dieťaťa max 18 kg

Základné informácie:
- D 700 mm / Š 430 mm / V 635 mm
- váha: 15 kg
- dostupné aj so sponou SENSORSAFE

360 ° pohodlie pre vás - optimalizovaná bezpečnosť pre vaše dieťa
Dajte zbohom pracnému usadzovaniu a vyberanie dieťaťa z autosedačky. Inovatívny, jednou rukou ovládateľný, 360 ° otočný mechanizmus poskytuje pohodlné nastupovanie a vystupovanie z autosedačky a znižuje tak namáhanie chrbta rodičov. Keďže je pozícia proti smeru jazdy tým najbezpečnejším spôsobom, ako prevážať dieťa, autosedačka Sirona S i-Size ju poskytuje pre deti až do výšky 105 cm (cca 4 roky). Funkcia Driving Direction Control (DDC) zabraňuje otočenie autosedačky do pozície po smere jazdy u detí mladších ako 16 mesiacov a menších ako 76 cm. Aj v pozícii po smere jazdy ponúka aautosedačka zvýšenú bezpečnosť a to prostredníctvom funkcie Energy Reduction Technology. Tá sa aktivuje pri dosiahnutí najvyššieho zaťaženia počas čelného nárazu: pre zníženie zaťaženia krku dieťaťa sa opierka hlavy mierne zosunie a následne sa zaistí.

Hlavné vlastnosti:

- Inovatívny 360 ° otočný mechanizmus: Uľahčuje otáčania autosedačky medzi pozíciami po a proti smeru jazdy. Naviac poskytuje pohodlnú pozíciu pre ľahký nástup a výstup, ktorá znižuje namáhanie chrbta rodičov.

- Autosedačka v pozícii proti smeru jazdy: Vo porovnaní s autosedačkou v pozícii po smere jazdy znižuje riziko zranenia pri čelnom náraze o viac ako 80%. Testy ukazujú, že sila pri čelnom náraze sa rovnomerne rozkladá cez veľkú plochu. CYBEX odporúča prevážať deti v pozícii proti smeru jazdy až do 4 rokov.

- Driving Direction Control (DDC): Zabraňuje nevhodnému otočenie autosedačky do pozície po smere jazdy skôr, než je dieťaťu 16 mesiacov a meria aspoň 76 cm.

Ďalšie vlastnosti:

- Energy Reduction Technology (ER-Tech): V pozícii po smere jazdy ponúka dieťaťu zvýšenú bezpečnosť pri čelnom náraze. V porovnaní s ostatnými systémami pásov znižuje zaťaženie krku pri čelnom náraze o cca 20%.

- Integrovaný L.S.P. systém: Ponúka zvýšenú bezpečnosť pri bočnom náraze. V kombinácii s energiu absorbujúci škrupinou znižuje silu nárazu z boku o cca 25%.

- Výškovo nastaviteľná opierka hlavy: S 12 pozíciami pre ideálne prispôsobenie podľa výšky vášho rastúceho dieťaťa.

- Polohovanie a otáčanie jednou rukou: Uľahčuje nastavenia autosedačky. Pre pohodlný spánok a cestovanie ponúka autosedačka 3 pozície po smere jazdy a 5 pozícií v protismere jazdy.

- Centrálny 5bodový systém pásov: pre ľahké zabezpečenie dieťaťa.

- Energiu absorbujúci škrupina: Absorbuje sily nárazu a chráni dieťa.

- Odrazová doska: Zvýšená ochrana pri náraze zozadu.

- Držiaky pásov: Pre ľahké vyberanie dieťaťa z autosedačky.

- Vrátane novorodeneckej vložky

Príslušenstvo na dokúpenie:
- Letný poťah
- ISOFIX navádzací plasty
- Držiak nápojov

Kompatibilita vozidlá
Je toto správna autosedačka pre moje vozidlo?

→ & nbsp; ZISTIŤ TU & nbsp; ←

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: