Cybex Aton 5 River Blue 2021

Kód: 520000166
€150,95
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

ATON 5

- UN R44 / 04
- skupina 0+; 0 - 13 kg
- od narodenia až do cca 18 mesiacov

Základné informácie:
- D 640 mm / Š 430 mm / V 390-560 mm
- váha: 4,8 kg

Piata generácia úspešné detské autosedačky < / span>
s jedinečnými prvkami pre bezpečie a pohodlie dieťaťa, ako je napríklad výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov alebo XXL slnečná strieška, posúva Aton 5 bezpečie dieťaťa na novú úroveň. Novorodenecká vložka, navrhnutá pre predčasne narodené a veľmi malé deti, podporuje ideálny uhol sedenie a zároveň napomáha, aby aj tie najmenšie deti ležali sa správne zarovnanú hlavou, krkom a hrudníkom.


Hlavné vlastnosti a výhody:

- Výškovo nastaviteľná opierka hlavy: 8poziční výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov pre ochranu, ktorá rastie s dieťaťom. Výška systému pásov sa automaticky nastavuje v závislosti na výške opierky hlavy, vďaka čomu je pracné vyvliekanie a navliekanie pásov minulosťou. Y-systém pásov sa osvedčil ako veľmi efektívny a pohodlné bezpečnostné riešenie, predovšetkým pre veľmi malé deti. Mäkkú sedacie vložku, pripevnenú k opierke hlavy, možno taktiež použiť pre nastavenie výšky panvy dieťaťa.

- Integrovaná XXL slnečná strieška: Dokonalá ochrana pred vetrom a slnkom s UPF50 +.

- LSP S systém: Lineárne ochrana pri bočnom náraze absorbuje energiu nárazu z boku. Lineárne ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System) absorbuje silu bočného nárazu v kombinácii s energiu pohlcujúcimi materiálmi. Prvý náraz pri nehode je prenášaný systémom lineárny ochrany pri bočnom náraze (L.S.P. System) a jeho vysúvacími protektory a následne absorbovaný flexibilné štruktúrou materiálu autosedačky. Flexibilný materiál a konštrukcia detskej autosedačky potom absorbujú sily nárazu a odvádzajú je preč od dieťaťa.

- Extra široké Y-pásy s mäkkým polstrovaním.

- Vyberateľná vnútorná vložka: Pre zarovnanú pozíciu poležiačky. Jednou z najväčších výziev pre bezpečnostné inžinierov je zabezpečiť čo možno najlepší spôsob prevážanie predčasne narodených a veľmi malých detí. Krčné svalstvo a reflexy týchto detí nebývajú ešte úplne vyvinuté, čo bohužiaľ môže viesť k prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku a následným vážnym dýchacím ťažkostiam. Spoločne s nemeckými zdravotnými špecialistami a pôrodnými asistentkami, a vzhľadom na výsledky mnohých testov, bola vyvinutá nová funkcia, ktorá pri polohe ležmo poskytuje najplochejšej možný uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom dieťaťa a znižuje tak riziko dýchacích problémov. Toto je dosiahnuté pomocou vyberateľné vnútornej vložky, ktorá po vybratí poskytuje viac priestoru a pohodlia tiež väčším deťom.

- Energiu absorbujúci škrupina: poskytuje výnimočnú ochranu pri bočnom náraze.

- Cestovný systém CYBEX: Spoločne s kočíkmi CYBEX a kočíky ostatných značiek možno autosedačky CYBEX jednoducho premeniť na cestovný systém. Pomocou jednoduchého adaptéra možno všetky autosedačky CYBEX, spoločne s kočíkmi CYBEX Callisto, Onyx alebo Topaz ľahko premeniť na praktický cestovný systém. Kompatibilné sú tiež s ostatnými značkami kočíkov, vrátane Bugaboo, Baby Jogger, Mamas & amp; Papas atď. CYBEX tak poskytuje ľahké, flexibilné a úsporné cestovné riešenia pre život v meste alebo na cestách, ponúkajúca rodičom nový rozmer mobility.

Príslušenstvo k dokúpenia:
- Aton Base 2 a Base 2-fix
- Letný poťah
- Pláštenka
- Moskytiéra
- Fusak

Kompatibilita vozidlá
Je toto správna autosedačka pre moje vozidlo?

→ & nbsp; ZISTIŤ TU & nbsp; ←

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: