Axkid MInikid 2 2022/23 Tar

Kód: 22140316
Akcia Výpredaj
Značka: Axkid
ZADARMOZADARMO €521,72 –7 %
Axkid Minikid 2 202223 Tar Angle 13 667x800
€521,72 –7 % €485
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Možnosti doručenia

- od 0 do 25kg a do cca 125cm v protismere, do približne 6-7 rokov

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné vlastnosti:

- od 0 do 25kg

- do cca 125cm, cca do 6-7 rokov

ECE R44/04

- Plus test

- inštalácia 3 bodovým pásom auta

- 7 výškových nastavení hlavovej opierky

- 5 polôh nastavenia sklonu (ešte väčší náklon sa dá docieliť dokúpením prídavného klinu) pri inštalácii

- odnímateľná zmenšovacia vložka

- ASIP - Axkid odnímateľná ochrana pri bočnom náraze

- poťah možno prať v práčke na 30°

Rozmery ŠVH: 46 62 56

Hmotnosť: 11,4 kg

 

Bližšie špecifikácie:

Axkid Minikid 2 je ocenená autosedačka, ktorá rastie s vaším dieťaťom.
Kompaktný dizajn, ktorý umožňuje predĺženú polohu proti smeru jazdy až do veku 6-7 rokov.
Bezpečné a priestranné sedadlo s rozsiahlymi inteligentnými funkciami.
Jednoduchá inštalácia, pohodlné umiestnenie a vynikajúca ochrana zo všetkých uhlov sú výhody, ktoré možno nájsť na Axkid Minikid 2. Jedna z celosvetovo najobľúbenejších a ocenených predĺžených autosedačiek obrátených proti smeru jazdy. Jednoduchá a bezpečná inštalácia pomocou samouťahovacích popruhov. Opierka hlavy, ktorá sa automaticky prispôsobí výške dieťaťa spolu s 5bodovými pásmi.
NOVINKY! Minikid 2 teraz prichádza v vylepšenej verzii – kolekcia Axkid Minikid 2 (2022/23)!
Už aj tak dlhá dĺžka chrbta je teraz ešte dlhšia vďaka aktualizovanej geometrii opierky hlavy. To umožňuje vášmu dieťaťu pohodlne sedieť v Minikid 2 ešte dlhšie!
Textilný materiál je teraz aktualizovaný o pružnú a prispôsobenú tkaninu pre ľahšie nasadenie. Minikid je navrhnutý so švédskym bezpečnostným zmýšľaním vo svojej DNA, čo umožňuje „skutočné“ predĺžené otočenie proti smeru jazdy až do veku 6-7 rokov,
ale stále v kompaktnom dizajne. Ochrana zo všetkých uhlov 25 % všetkých ťažkých nehôd sú zrážky priamo zboku alebo čelné nehody s bočným uhlom.
Inovatívna ochrana Axkid Side Impact Protection (ASIP) je vyvinutá v spolupráci s najprestížnejším inštitútom pre nárazy na svete – ADAC v Nemecku.
Pri bočnom náraze je ASIP skonštruovaný tak, aby sa deformoval a absorboval energiu nárazu skôr, ako sa dostane k vášmu dieťaťu.

Jednoduchá inštalácia a bezpečná manipulácia
Viac ako 60% všetkých autosedačiek je do určitej miery nainštalovaných nesprávne.
Jedinečné samouťahovacie popruhy na Minikid 2 uľahčujú inštaláciu, pretože sedadlo možno „pohnúť“ na miesto.
Vďaka popruhom je každodenná manipulácia jednoduchá a bezpečná, pretože sedadlo je neustále na svojom mieste
a časom sa neuvoľňuje (sedačky pripevnené na páse by ste mali vždy pravidelne kontrolovať).

Pohodlné a bezpečné polohovanie Axkid Minikid 2 je unikát na trhu s opierkou hlavy, ktorá rastie s vaším dieťaťom.
Opierka hlavy a vnútorné pásy sa automaticky prispôsobia výške a veľkosti dieťaťa.
Vďaka tomu sa ľahko uistíte, že vaše dieťa má bezpečnú aj pohodlnú polohu, keď sedí v Minikid. Pohodlie pre deti aj rodičov Pri cestovaní s dieťaťom nerobte kompromisy v oblasti pohodlia.
Viacnásobne nastaviteľná sklopná noha vám umožňuje používať päť rôznych pozícií pre pohodlné a bezpečné naklonenie vášho dieťaťa v závislosti od veku,
výšky a uhla zadného sedadla. Ak je potrebné viac naklonenia, náš klin na nastavenie uhla je dobrým doplnkom, ktorý pridá až 10 stupňov sklonu. Víťaz ocenenia Axkid Minikid 2 prešiel celosvetovo najnáročnejším nárazovým testom proti smeru jazdy, „Plus Test“ a získal ocenenie „Dobrá voľba“ od spoločnosti Folksam.
V roku 2020 Matka a dieťa označili sedačku za top 3 v kategórii proti smeru jazdy. Upozorňujeme, že aj keď je Axkid Minikid 2 schválený pre hmotnosť 0-25 kg, vždy odporúčame začať s vajíčkom,
pretože je najvhodnejšia pre malé bábätká.
Autosedačka nemá žiadne ISOFIX konektory a mala by byť vždy inštalovaná chrbtom k smeru jazdy s pripevnením na pás. Axkid Minikid 2 je známy svojou možnosťou predĺženia proti smeru jazdy a tiež záchranou mnohých životov.

Rozdiely medzi Axkid Minikid 2 a Axkid Minikid 2 (2022/23) a Minikid Premium:
Nová kolekcia bestselleru Axkid Minikid 2 je konečne tu.
Aby ste mali ten najlepší zážitok a splnili vysoké očakávania, Axkid Minikid 2 sú dostupné aj vo verzii Premium.
Čo iné však môžete očakávať od pripravovanej kolekcie Axkid Minikid 2 (2022/23) 2022/23? Vylepšenie opierky hlavy: o 2 cm dlhšia dĺžka chrbta Axkid Minikid 2 je známy tým, že je jednou z autosedačiek na trhu, ktorá umožňuje deťom zostať v polohe proti smeru jazdy čo najdlhšie.
Teraz, s aktualizovanou geometriou opierky hlavy, sa dĺžka chrbta zväčšila o 2 cm, čo znamená, že už tak dlhé používanie Axkid Minikid je teraz EŠTE dlhšie.
Keďže sa dokázalo, že jazda proti smeru jazdy je až päťkrát bezpečnejšia, s radosťou ponúkame túto dodatočnú bezpečnosť ešte dlhšie. Vysoká úroveň pohodlia a bezpečnosti Dizajn textilného poťahu bol aktualizovaný vo všetkých farbách a teraz je zmenený na strečový materiál.
To vám spolu s jednoduchým gombíkovým riešením uchytenia textilu pomáha k plynulej výmene textilného poťahu v prípade potreby prania
(o čom vieme, že patrí k bežnému rodičovskému konceptu) Nový vylepšený textilný poťah dáva bestselleru lepšie prispôsobenie, čím zlepšuje celkový zážitok z autosedačky vďaka vyššiemu komfortu. Vložka bola vylepšená pre najmenších, pretože je teraz hrubšia o 10 mm.
V novom dizajne Axkid Minikid 2 (2022/23) to vyhovuje aj tým najmenším minideťom, aby mali optimálnu a bezpečnú polohu. Rozdiely medzi Axkid Minikid 2 a Minikid 2 Premium? Ako už podľa názvu, hlavným rozdielom je prémiový pocit z Axkid Minikid 2 Premium.
Okrem zjavných vizuálnych rozdielov s farebne zladenou opierkou hlavy a prispôsobenými detailmi na zipsoch a gombíkoch, hovorme o prémiovom pohodlí Axkid Minikid 2 Premium sa dodáva s dodatočným polstrovaním v prémiovom textilnom poťahu.
Ako rodič cítite rozdiel v týchto dvoch textíliách, ale čo je ešte dôležitejšie, poskytuje vášmu dieťaťu rozšírenú úroveň pohodlia – prémiový pocit pre vás aj vaše dieťa.


 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: