Axkid Minikid 2 2022/23 Premium Granite Melange

Kód: 22140322
€521,72
Na dotaz
Možnosti doručenia

- od 0 do 25kg a do cca 125cm v protismere, do približne 6-7 rokov

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné vlastnosti:

- od 0 do 25kg

- do cca 125cm, cca do 6-7 rokov

ECE R44/04

- Plus test

- inštalácia 3 bodovým pásom auta

- 7 výškových nastavení hlavovej opierky

- 5 polôh nastavenia sklonu (ešte väčší náklon sa dá docieliť dokúpením prídavného klinu) pri inštalácii

- odnímateľná zmenšovacia vložka

- ASIP - Axkid odnímateľná ochrana pri bočnom náraze

- poťah možno prať v práčke na 30°

- farebne zladená opierka s poťahom, prispôsobené detaily na zipsoch a gombíkoch

- dodatočné polstrovanie v prémiovom textilnom poťahu

Rozmery ŠVH: 46 62 56

Hmotnosť: 11,4 kg

 

Bližšie špecifikácie:

Axkid Minikid 2 je ocenená autosedačka, ktorá rastie s vaším dieťaťom.
Kompaktný dizajn, ktorý umožňuje predĺženú polohu proti smeru jazdy až do veku 6-7 rokov.
Bezpečné a priestranné sedadlo s rozsiahlymi inteligentnými funkciami.
Jednoduchá inštalácia, pohodlné umiestnenie a vynikajúca ochrana zo všetkých uhlov sú výhody, ktoré možno nájsť na Axkid Minikid 2. Jedna z celosvetovo najobľúbenejších a ocenených predĺžených autosedačiek obrátených proti smeru jazdy. Jednoduchá a bezpečná inštalácia pomocou samouťahovacích popruhov. Opierka hlavy, ktorá sa automaticky prispôsobí výške dieťaťa spolu s 5bodovými pásmi.
NOVINKY! Minikid 2 teraz prichádza v vylepšenej verzii – kolekcia Axkid Minikid 2 (2022/23)!
Už aj tak dlhá dĺžka chrbta je teraz ešte dlhšia vďaka aktualizovanej geometrii opierky hlavy. To umožňuje vášmu dieťaťu pohodlne sedieť v Minikid 2 ešte dlhšie!
Textilný materiál je teraz aktualizovaný o pružnú a prispôsobenú tkaninu pre ľahšie nasadenie. Minikid je navrhnutý so švédskym bezpečnostným zmýšľaním vo svojej DNA, čo umožňuje „skutočné“ predĺžené otočenie proti smeru jazdy až do veku 6-7 rokov,
ale stále v kompaktnom dizajne. Ochrana zo všetkých uhlov 25 % všetkých ťažkých nehôd sú zrážky priamo zboku alebo čelné nehody s bočným uhlom.
Inovatívna ochrana Axkid Side Impact Protection (ASIP) je vyvinutá v spolupráci s najprestížnejším inštitútom pre nárazy na svete – ADAC v Nemecku.
Pri bočnom náraze je ASIP skonštruovaný tak, aby sa deformoval a absorboval energiu nárazu skôr, ako sa dostane k vášmu dieťaťu.

Jednoduchá inštalácia a bezpečná manipulácia
Viac ako 60% všetkých autosedačiek je do určitej miery nainštalovaných nesprávne.
Jedinečné samouťahovacie popruhy na Minikid 2 uľahčujú inštaláciu, pretože sedadlo možno „pohnúť“ na miesto.
Vďaka popruhom je každodenná manipulácia jednoduchá a bezpečná, pretože sedadlo je neustále na svojom mieste
a časom sa neuvoľňuje (sedačky pripevnené na páse by ste mali vždy pravidelne kontrolovať).

Pohodlné a bezpečné polohovanie Axkid Minikid 2 je unikát na trhu s opierkou hlavy, ktorá rastie s vaším dieťaťom.
Opierka hlavy a vnútorné pásy sa automaticky prispôsobia výške a veľkosti dieťaťa.
Vďaka tomu sa ľahko uistíte, že vaše dieťa má bezpečnú aj pohodlnú polohu, keď sedí v Minikid. Pohodlie pre deti aj rodičov Pri cestovaní s dieťaťom nerobte kompromisy v oblasti pohodlia.
Viacnásobne nastaviteľná sklopná noha vám umožňuje používať päť rôznych pozícií pre pohodlné a bezpečné naklonenie vášho dieťaťa v závislosti od veku,
výšky a uhla zadného sedadla. Ak je potrebné viac naklonenia, náš klin na nastavenie uhla je dobrým doplnkom, ktorý pridá až 10 stupňov sklonu. Víťaz ocenenia Axkid Minikid 2 prešiel celosvetovo najnáročnejším nárazovým testom proti smeru jazdy, „Plus Test“ a získal ocenenie „Dobrá voľba“ od spoločnosti Folksam.
V roku 2020 Matka a dieťa označili sedačku za top 3 v kategórii proti smeru jazdy. Upozorňujeme, že aj keď je Axkid Minikid 2 schválený pre hmotnosť 0-25 kg, vždy odporúčame začať s vajíčkom,
pretože je najvhodnejšia pre malé bábätká.
Autosedačka nemá žiadne ISOFIX konektory a mala by byť vždy inštalovaná chrbtom k smeru jazdy s pripevnením na pás. Axkid Minikid 2 je známy svojou možnosťou predĺženia proti smeru jazdy a tiež záchranou mnohých životov.

Rozdiely medzi Axkid Minikid 2 a Axkid Minikid 2 (2022/23) a Minikid Premium:
Nová kolekcia bestselleru Axkid Minikid 2 je konečne tu.
Aby ste mali ten najlepší zážitok a splnili vysoké očakávania, Axkid Minikid 2 sú dostupné aj vo verzii Premium.
Čo iné však môžete očakávať od pripravovanej kolekcie Axkid Minikid 2 (2022/23) 2022/23? Vylepšenie opierky hlavy: o 2 cm dlhšia dĺžka chrbta Axkid Minikid 2 je známy tým, že je jednou z autosedačiek na trhu, ktorá umožňuje deťom zostať v polohe proti smeru jazdy čo najdlhšie.
Teraz, s aktualizovanou geometriou opierky hlavy, sa dĺžka chrbta zväčšila o 2 cm, čo znamená, že už tak dlhé používanie Axkid Minikid je teraz EŠTE dlhšie.
Keďže sa dokázalo, že jazda proti smeru jazdy je až päťkrát bezpečnejšia, s radosťou ponúkame túto dodatočnú bezpečnosť ešte dlhšie. Vysoká úroveň pohodlia a bezpečnosti Dizajn textilného poťahu bol aktualizovaný vo všetkých farbách a teraz je zmenený na strečový materiál.
To vám spolu s jednoduchým gombíkovým riešením uchytenia textilu pomáha k plynulej výmene textilného poťahu v prípade potreby prania
(o čom vieme, že patrí k bežnému rodičovskému konceptu) Nový vylepšený textilný poťah dáva bestselleru lepšie prispôsobenie, čím zlepšuje celkový zážitok z autosedačky vďaka vyššiemu komfortu. Vložka bola vylepšená pre najmenších, pretože je teraz hrubšia o 10 mm.
V novom dizajne Axkid Minikid 2 (2022/23) to vyhovuje aj tým najmenším minideťom, aby mali optimálnu a bezpečnú polohu. Rozdiely medzi Axkid Minikid 2 a Minikid 2 Premium? Ako už podľa názvu, hlavným rozdielom je prémiový pocit z Axkid Minikid 2 Premium.
Okrem zjavných vizuálnych rozdielov s farebne zladenou opierkou hlavy a prispôsobenými detailmi na zipsoch a gombíkoch, hovorme o prémiovom pohodlí Axkid Minikid 2 Premium sa dodáva s dodatočným polstrovaním v prémiovom textilnom poťahu.
Ako rodič cítite rozdiel v týchto dvoch textíliách, ale čo je ešte dôležitejšie, poskytuje vášmu dieťaťu rozšírenú úroveň pohodlia – prémiový pocit pre vás aj vaše dieťa.


 
 

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MK Avatar autora | 14.11.2022
So sedačkou sme zatiaľ spokojní, doposiaľ sme cestovali len na krátke trasy, ale syn vyzerá spokojne. Sedačka pôsobí pohodlne, je tam dosť miesta. Inštaláciu som zvládla bez problémov, pomohla som si videom a návodom. Prikúpila som aj klin, ale nebolo nutné ho použiť. Malé mínus by som dala zapínaniu a odopínaniu pásov, ale možno je to o zvyku. Veľmi dobre hodnotím aj spoluprácu obchodu pri výbere sedačky, odborné poradenstvo aj komunikáciu.
5
FS Avatar autora | 18.9.2022
Vynikajuca autosedacka a super poradenstvo. Odporucam obchod vsetkymi 10-imi.
5
LL Avatar autora | 17.8.2022
Sedačka je super, inštaláciu som zvládla podľa videí ľavou zadnou. Sedačka dobre drží v aute a drobček sa v nej rád vozí. Má perfektný rozhľad a pohodlie. Ďakujem za milý prístup a odporúčania.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: