Avionaut AEROFIX 2.0 2022 Grey

Kód: AV350FAFNL01
€303,60
Na dotaz (dostupnosť si overte u nás)

- do 105cm v oboch smeroch

- do 17,5kg v oboch smeroch

- kompatibilná so základňou Avionaut ISOfix IQ

Detailné informácie

Podrobný popis

!!! ZÁKLADŇA/BÁZA ISOFIX NIE JE SÚČASŤOU BALENIA !!!

Základné vlastnosti:

- od 67-105 cm

- do 17,5 kg

- ECE R129, i-Size

- hmotnosť 8kg

 

Bližšie špecifikácie:

- navrhnutá tak, aby dieťa mohlo cestovať proti smeru jazdy až do výšky postavy 105 centimetrov, čo je najbezpečnejší a doporučený spôsob montáže spoločnosti Avionaut.

- pre deti od 84 cm do 105 cm je možné ju do auta inštalovať aj v smere jazdy.

- vďaka systému Click’n’Drive autosedačku rýchlo a ľahko nasadíte na základňu iQ Isofix, zvukový a svetelný signál vám potvrdí správne nasadenie.

- pohodlie malého cestujúceho zaručuje aj mäkké polstrovanie najvyššej kvality, nastaviteľná opierka hlavy a nastaviteľný náklon.

- bezpečné sedenie dieťaťa zaisťujú nastaviteľné 5-bodové bezpečnostné pásy a nastaviteľná opierka hlavy, ktorú možno prispôsobiť potrebám rastúceho dieťaťa.

- má inovatívny systém bočnej ochrany, ktorý minimalizuje riziko následkov bočného nárazu.

- inovatívna konštrukcia autosedačky AeroFIX zaisťuje optimálnu ventiláciu vo vnútri autosedačky a výrazne tak zvyšuje komfort dieťaťa pri cestovaní bez nepríjemného potenia.

- poťah autosedačky je vyrobený z najkvalitnejších luxusných tkanín, mäkkých, šetrných k pokožke dieťaťa, a napriek tomu odolných. Poťahy všetkých autsedačiek Avionaut spĺňajú normy Oeko-tex štandard 100, potvrdzujúci, že poťahy neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

- vysokú bezpečnostnú triedu zaisťuje optimálna kombinácia EPP, PP, PA a pamäťovej peny, ktoré absorbujú preťaženie v prípade nárazu. Vďaka EPP ARPRO je tiež jednou z najľahších sedačiek na trhu vo svojej kategórii.

Inovatívny materiál EPP (extrudovaný polypropylén) je ekologický materiál, ktorý je 100% recyklovateľný a vyznačuje sa tiež odolnosťou proti baktériám a plesniam. Vyzerá ako polystyrén, ale výrazne sa od neho líši, nie je totiž tak tuhý ani krehký. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči fyzikálnym a chemickým faktorom. Vynikajúce parametre pevnosti robia tento materiál ideálny pre konštrukciu autosedačiek, pretože sa nedeformuje ani pri vysokých zaťaženiach spôsobených kolíziou.

- autosedačky Avionaut sú testované a certifikované v mnohých európskych výskumných inštitúciách pre záruku čo najvyššej bezpečnosti a komfortu cestovania. Autosedačka Avionaut AeroFIX splnila všetky najprísnejšie testovacie skúšky, ktoré potvrdili najvyššiu úroveň bezpečnosti dieťaťa v prípade dopravnej nehody.

IDIADA

Institut pro automobilový průmysl, který vznikl v roce 1971 na Katalánské univerzitě v Barceloně (Institut Investigació Aplicada de Automòbil). Provádí nezávislé testy pro vývoj produktů i pro účely homologace. Autosedačka Avionaut Pixel podstoupila v něm bezpečnostní testy, při kterých jednoznačně překročila požadované úrovně, a získala homologaci.

* TASS, CSI, PIMOT

Autosedačky Avionaut jsou testované a certifikované v mnoha evropských výzkumných institucích, abychom pro ně zaručovali co nejvyšší bezpečnost a garantovali komfort cestování. Bedlivě kontrolujeme, aby naše výrobky splňovaly všechny požadované normy a mnohokrát překračovaly požadovaná bezpečnostní kritéria.

  • TASS/TNO - Nizozemská organizace pro aplikovaný vědecký výzkum (Nizozemsko)
  • CSI - Centrum certifikaci a analýz (Centro Sicurezza Italia, Itálie)
  • PIMOT - Institut automobilového průmyslu (Polsko)

Poťah je možné prať v práčke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: