ABC Design Fusak Tulip nature Fashion Edition 2022

Kód: 12001752103
€37,95
Na dotaz
Možnosti doručenia

Footmuff

Všetky látky tohto designu (nature) sú vyrobené z udržateľne recyklovaného materiálu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štýlové. Luxusné. Exkluzívne. Nová definícia krásy. Kombinácia vysoko kvalitných materiálov, pôsobivého spracovanie a elegantných farieb pre ohromujúci, moderný vzhľad. Všetky látky tohto designu sú vyrobené z udržateľne recyklovaného materiálu. Napríklad na výrobu jedného kočíku je zrecyklovaných až 100 PET fliaš.

https://www.abc-design.de/cz/sluzby/udrzitelnost

Hoci môže teplota v zime dosiahnuť mrazivých hodnôt, z bezpečnostných dôvodov by deti vo vozidle mali cestovať bez zimných búnd. Hrubé zimné oblečenie totiž bráni bezpečnostným pásom, aby priliehali tesne k telu dieťaťa. Mäkko polstrovaný ABC Design fusak Tulip udrží vaše dieťa v teple a zároveň nenarušuje ochrannú funkciu bezpečnostných pásov. Napriek tomu, že bol špeciálne navrhnutý pre použitie v autosedačkách, možno ho používať aj ako príjemnú vložku do korbičky vášho kočíka. Zabudované otvory na pásy vám umožňujú bezpečne pripútať dieťa a potom zapnúť fusak pomocou stredového zipsu. Kapucňu možno dvoma šnúrkami nastaviť tak, aby poskytovala optimálnu ochranu citlivej hlave dieťaťa pred chladom a prievanom a oblasť nôh fusaku je samostatne rozopínacia. Vďaka ABC Design fusaku si deti môžu užiť cestovanie vo vozidle aj počas chladných dní.


Prosíme, berte na vedomie, že farby zobrazené na monitore sa môžu od skutočných farieb mierne líšiť. Zároveň si vyhradzujeme právo previesť malé zmeny v dizajne a modeloch. Chcete si byť istí výberom? Váš špecializovaný predajca vám môže ukázať najnovšie kolekcie a pomôcť vám nájsť správnu farbu.

https://www.abc-design.de/cz/prislusenstvi/fusak-tulip

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: