Vážení zákazníci, momentálne máme hlavnú časť personálu v karanténe, preto sa Vaše objednávky môžu oneskoriť. Za pochopenie ďakujeme.

TAKATA MIDI I-SIZE PLUS SILVER so základňou

Kód: 2026
ZADARMOZADARMO
TAKATA MIDI I-SIZE PLUS SILVER so základňou
€611,05
Na dotaz (dostupnosť si overte u nás)

Detailné informácie

Podrobný popis

Protismerná detská autosedačka určená normou ECE-R 129/00 (i-Size) pre deti od 40-tich do 105-tich centimetrov (doporučené od narodenia do cca 4 rokov veku dieťaťa). Detská autosedačka TAKATA MIDI I-SIZE môže byť vďaka základni TAKATA I-SIZE BASE PLUS vo Vašom vozidle umiestnená bezpečne ako po smere jazdy, tak i proti smeru jazdy. Autosedačka získala test OEKO-TEX® STANDARD 100 zaručujúce, že vo výrobkoch nie sú prítomné látky toxické či škodlivé pre ľudí a pre životné prostredie, a známku Hohenstein inštitútu "Skin-friendly".

MAGNETICKÁ. ŠETRIACA ČAS. MULTIFUNKČNÁ.

Vysoko prispôsobivá TAKATA MIDI I-SIZE PLUS je bezpečným, robustným parťákom pre všetkých cestovateľov, špeciálne navrhnutým a konštruovaným pre potreby malých cestovateľov, od narodenia do cca 4 rokov. V kombinácii s našou základňou I-SIZE BASE PLUS, možno detskú autosedačku TAKATA MIDI I-SIZE PLUS inštalovať v pozícii protismere aj v smere jazdy, čím ponúka niekoľko možností umiestnenia vo Vašom vozidle. Toto zaistí, že deti medzi 40-150-tich cm výšky môžu cestovať bezpečne a isto v protismernej pozícii. Od výšky 71 cm (minimálne 15 mesiacov), je umiestnenie v smere jazdy jednoduché. Vypolstrovaná TAKATA MIDI I-SIZE PLUS, vyrobená z mäkkých, na toxíny testovaných mikrovlákien (certifikácia OEKO-TEX® STANDARD 100 v produktovej triede 1 a Hohenstein známku kvality Skin-friendly), v rôznych farebných prevedeniach, s vysoko kvalitnými dvojitými stehmi, perfektne zapadne do akéhokoľvek štýlu interiéru Vášho vozidla. V tomto modeli bolo štandardné množstvo polstrovanie Airpad v oblasti hlavy TAKATA MIDI I-SIZE rozšírené o ďalšie Airpad v oblasti záhlavia, zaisťujúce zvýšenú ochranu a pohodlie. Autosedačka je vybavená flexibilnou redukciou sedadla - možno opakovane prispôsobiť veľkosti každého dieťaťa a jej súčasťou je rovnaká technológia Airpad.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: