Vážení zákazníci, momentálne máme hlavnú časť personálu v karanténe, preto sa Vaše objednávky môžu oneskoriť. Za pochopenie ďakujeme.

Peg Pérego Viaggio FF 105 Polo 2021

Kód: 2IMFF00191
€182,95
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Viaggio FF105

i-Size detská autosedačka pre deti od 1 do 4 rokov - ďalší krok po autosedačke Primo Viaggio i-Size.

Detská autosedačka Viaggio FF105 je schválená podľa novej i-Size normy ECE R 129 a je tak vhodná pre deti od 71 do 105 cm - až do 20 kg (cca 1 - 4 roky). Autosedačku je možné používať len v kombinácii so základňou i-Size Base (v predaji samostatne), pokiaľ teda už vlastníte autosedačku Primo Viaggio i-Size, môžete naďalej používať rovnakú základňu. V teste detských autosedačiek organizácií ADAC, Stiftung Warentest, ÖAMTC a TCS z roku 2019 získala autosedačka Viaggio FF105 dobré hodnotenie a dostala celkovú známku 2,5.

Z pohľadu bezpečnosti je autosedačka Viaggio FF105 vybavená radom dômyselných funkcií, medzi ktoré sa radí napríklad nastaviteľná bočná ochrana (ASIPM), 5bodový bezpečnostný pás s mäkkými ramennými vypchávkami, kinetické protektory, ktoré napomáhajú odvádzať sily pri bočnom náraze preč od dieťaťa, EPS extrudovaný polystyrén pre absorbovanie energie nárazu alebo hrudnej spona, ktorý udržuje pásy v správnej pozíciu. O pohodlie dieťaťa sa stará polohovacia opierka chrbta s niekoľkými možnosťami nastavenia, opierka hlavy s 6 rôznymi pozíciami a ergonomická vnútorná vložka. Pre ľahšiu usadzovanie dieťaťa je autosedačka ďalej vybavená praktickými držiakmi pásov.

Autosedačka je súčasťou tzv. Viaggio System i-Size, ktorý sa skladá z autosedačiek Primo Viaggio i-Size a Viaggio FF105 a jednej základne i-Size Base. Prostredníctvom tohto systému môžete vaše dieťa bezpečne prevážať od narodenia až do 20 kg.

Vlastnosti:
- schválené podľa i-Size normy ECE R 129
- pre deti s výškou 71 - 105 cm (max. 20 kg)
- použitie iba so základňou i-Size Base
- nastaviteľná bočná ochrana (ASIPM)
- polohovacia opierka chrbta
- výškovo nastaviteľná opierka hlavy
- hrudnej spona
- 5bodový pás s polstrovaním
- kinetické protektory pre ochranu pri bočnom náraze
- ergonomická vnútorná vložka < br /> - držiaky pásov pre jednoduché usadzovanie dieťaťa
- EPS extrudovaný polystyrén

Rozmery:
- šírka - 44 cm
- výška - 55 cm
- hĺbka - 53 cm

Váha: 7,7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: