Maxi-Cosi 3wayFix i-Size základňa

Kód: 8788010110MC
€203,40
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Základňa Maxi-Cosi 3WayFix poskytuje najbezpečnejší spôsob prepravy detí. Základňa ako súčasť konceptu Maxi-Cosi 3WayFamily umožňuje, aby dieťa cestovalo v protismere od narodenia do cca 4 rokov.

Základňa poskytuje dokonalé ukotvenie pre autosedačky Maxi-Cosi Pebble Plus, Rock, Pebble Pre i-Size, Pearl Pro i-Size, Pearl Smart i-Size a pre autovaničku Maxi-Cosi Jade. Všetky tieto výrobky spĺňajú najprísnejšiu bezpečnostnú normu i-Size (R129) a tým zaručujú maximálnu ochranu dieťaťa pri cestovaní autom.

Základňa 3WayFix sa pripevňuje do auta s pomocou úchytov ISOFIX. Interaktívne svetelné a zvukové upozornenie na základni minimalizuje pravdepodobnosť nesprávneho pripevnenie autosedačky. Autosedačka aj autovanička sa na základňu pripevnia ľahko a rýchlo prostredníctvom technológie Click-and-Go. Ergonomické uvoľňovacie tlačidlo umožňuje jednoduché odpojenie autosedačky.

Bezpečnosť:

  • spĺňa veľmi prísne požiadavky bezpečnostnej normy i-Size (R129)
  • systém ISOFIX pre jednoduché a bezpečné pripevnenie autosedačky bez použitia bezpečnostných pásov
  • základňa je vybavená podpornou nohou, ktorá v prípade nárazu pomáha udržať autosedačku na mieste
  • interaktívne svetelné a zvukové upozornenie na základni 3WayFix minimalizuje pravdepodobnosť nesprávneho pripevnenia autosedačky

Špecifikácia:

  • hmotnosť: 6,35 kg
  • rozmery (V x H x Š): 90 cm x 68 cm x 38 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: