!POZOR! Od 15.8. do 21.8. čerpáme dovolenku. Objednávky zadané do 11.8. budú expedované 12.8. (tovar skladom). Ostatné až po dovolenke. Za pochopenie ďakujeme.

gb Uni-All Sweet Pink 2020

Kód: 619000309
€404,95
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

UNI-ALL
Sk. 0/1/2/3; UN R44 / 04; 0 - 36 kg (od narodenia až do cca 12 rokov)

VŠETKO V JEDNOM
Uni-All je výnimočným riešením pre budúcnosť vášho dieťaťa. Autosedačka Uni-All je navrhnutá tak, aby rástla s vaším dieťaťa od narodenia do 12 rokov, je vyrobená v súlade s prísnymi bezpečnostnými štandardmi a poskytuje nepretržitú ochranu počas formatívne rokov vášho dieťaťa. Kým inovatívne energiu redukujúca technológia chráni vaše dieťa pri čelnom náraze, integrovaný L.S.P. systém poskytuje kľúčovú vrstvu ochrany pri náraze zboku. Uni-All je vybavená ISOFIX a uchytením top tether pre dodatočné upevnenie a zabránenie nebezpečného otočenie autosedačky počas nehody. Uni-All je všetko, čo potrebujete - ponúka fenomenálny bezpečnosť a pohodlie po celý čas používania.

Všetko v jednej autosedačke
Pri vyberaní detskej autosedačky pre vaše dieťa je Uni-All naším najlepším riešením s ohľadom na praktickosť. Autosedačka Uni-All poskytuje výnimočné pohodlie a funkčnosť pre deti od narodenia až do 12 rokov a je tak vhodná do každého veku.

Energiu redukujúca technológie (ER-Tech)
Energiu redukujúca technológia autosedačky Uni-All v pozícii po smere jazdy poskytuje vášmu dieťaťu ochranu pri čelnom náraze. Táto vizionárska bezpečnostná technológia znižuje vystavenie krku dieťaťa silám nárazu až o cca 20% a môže tak obmedziť riziko zranenia.

Integrovaný L.S.P. systém
Integrovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze je kľúčovým prvkom detské autosedačky Uni-All. Vyklopený chránič L.S.P. systému na strane bližšie k dverám vozidla poskytuje dodatočnú vrstvu ochrany vášho dieťaťa pri náraze z boku. V porovnaní s totožnou autosedačkou bez L.S.P. znižuje sily bočného nárazu o cca 25%.

Top tether a ISOFIX
Autosedačka Uni-All je vybavená uchytením top tether, ktorý spoločne so systémom ISOFIX zabraňuje nebezpečnému otočenie autosedačky pri nehode. Oba bezpečnostné prvky sú vybavené ukazovateľmi, ktoré napomáhajú k správnej inštalácii autosedačky. Top Tether sa používa v skupinách 0 a 1, až do 18 kg. potom (skupina 2/3) sa používa 3-bodový bezpečnostný pás vo vozidle.

Systém kontroly pásov
Systém kontroly pásov autosedačky Uni-All zaisťuje, že budete používať správne pásy podľa veľkosti vášho dieťaťa. Kým prispôsobujete výšku opierky hlavy podľa vášho rastúceho a na váhe přibírajícího dieťaťa, systém kontroly pásov sa postará o skorý prechod z 5bodového pásu autosedačky na 3-bodový pás vo vozidle.

Možnosť polohovania (sk. 0+ / 1)
Dômyselné polohovanie autosedačky iba jednou rukou rodičom umožňuje jednoduché nastavenie autosedačky Uni-All do jednej zo šiestich pozícií (skupina 0 + / 1). Táto možnosť zabezpečuje maximálne pohodlie pre deti a pocit istoty pre rodičov. Autosedačku možno polohovať v pozícii po i proti smeru jazdy.

Energiu absorbujúci škrupina
Energiu absorbujúci škrupina autosedačky Uni-All, spoločne s integrovaným L.S.P. systémom, pohlcujú energiu nárazu, odvádzajú vzniknuté sily od vášho dieťaťa a minimalizujú účinky nárazu.

Novorodenecká vložka
Poskytnutím dodatočnej opory v oblasti bedier zaisťuje novorodenecká vložka bezpečné a pohodlné sedenie pre deti až do výšky 60 cm.

Rozmery:
- dĺžka x šírka x výška: 72 x 44 x 62,5 cm
< br /> Váha:
- 14,7 kg

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C.

Obsah balenia:
- detská autosedačka vr. ISOFIX navádzací


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie