17.11. zatvorené, 23.12.2022-1.1.2023 zatvorené

Cybex Solution S2 i-Fix Magnolia Pink

Kód: 521003102
€199,95
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

- UN R129 / 03
- 100 - 150 cm
- od cca 15 až do 50kg

- od cca 3 až do 12 rokov

Základné informácie:
- D 405 mm / Š 500 mm / V 610 mm
- váha: 6,2 kg


Autosedačka, ktorá je tak flexibilná, ako rodičia potrebujú. Solution S2 i-Fix rastie s Vašim dieťaťom od 3 do 12 rokov a skvele padne.

Naklápacia opierka hlavy udrží hlavu Vášho spiaceho dieťaťa v chránenej polohe zakryté chráničmi hlavy a ramien. Udržať hlavu v tejto polohe znamená, že aj pri bočnom náraze bude hlava chránená.

Pokročilá lineárna ochrana proti bočnému nárazu pomáha odvrátiť silu nárazu od Vášho dieťaťa. V kombinácii so škrupinou absorbujúcou energiu navrhnutou tak aby sa ohýbala pri náraze dokáže znížiť silu bočného nárazu približne o 25%.

12 pozícií nastavenia výšky hlavovej opierky jednou rukou.

Extra široký a hlboký sedák robí z Vašej autosedačky to najpohodlnejšie miesto v aute s dostatkom priestoru pre Vaše rastúce dieťa.

Integrovaný ventilačný systém umožňuje cirkuláciu chladného vzduchu autosedačkou. Tým sa zabráni hromadeniu tepla a zaistí sa príjemná teplota sedadla aj behom horúcich letných dní.

Nastaviteľné operadlo umožňuje autosedačke dokonalé uchytenie na akékoľvek sedadlo vozidla. Jednoducho sa prispôsobí.

ISOFIX Vám pomôže správne nainštalovať autosedačku do Vášho vozidla. Nastavenie je jednoduché vďaka rýchlemu pripojeniu jedným kliknutím.

Jednoducho kontrolovateľné indikátory potvrdzujú, že je sedačka nainštalovaná, aby ste mohli pokračovať a zaistiť svoje dieťa 3 bodovým pásom vozidla.

Doplnky k dokúpeniu: 
- Letný poťah v troch farbách
- Držiak nápojov
- ISOFIX navádzací plasty

Overte si kompatibilitu vo vozidle tu: https://cybex-online.com/cs-cz/car-seats/solution-s2-ifix/more-info/169

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MK Avatar autora | 2.9.2021
Ďakujeme za rady a aj za sedačku. Dcéra je spokojná a verím, že v bezpečí. Snáď to nebudeme mať možnosť aj zistiť. Komunikácia bez chyby, dodanie tovaru podľa informácií v lehote. Som veľmi spokojná. Nech sa Vám darí!
5
MH Avatar autora | 6.4.2021
Autosedačka je krásna,robustna,vyzera bezpečne. Dcéra je veľmi spokojná, dufam, že bezpečnosť neotestujeme, dodanie rýchle, komunikácia super. E-shop aj sedačku odporúčam. Ďakujem,nebol to posledný nákup.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: