Cybex Sirona Z i-Size Soho Grey 2020

Kód: 520001009
€337,95
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

SIRONA Z i-SIZE & nbsp; (BEZ BÁZA)

POZOR! SAMOSTATNE NEVYUŽITEĽNÉ !!! NUTNÉ ZAKÚPIŤ TIEŽ ZÁKLADŇU BASE Z!

- UN R129 / 02
- 45 - 105 cm
- od narodenia až do cca 4 rokov < br /> - váha dieťaťa max 18 kg

Základné informácie:
- D 715 mm / Š 430 mm / V 670 mm
- váha: 15 kg
- dostupné aj so sponou SENSORSAFE

Cestovanie po i proti smeru jazdy s flexibilným pohodlím pre vaše rastúce dieťa
Rodičia, ktorí pre svoje deti chcú maximálne bezpečie, potrebujú produkty, ktoré úplne spĺňajú všetky ich očakávania. S autosedačkou CYBEX Sirona Z i-Size sme nastavili nové štandardy v oblasti ochrany pri bočnom a čelnom náraze a spojili ich do produktu, ktorý predčí všetky svoje predchodcu - dobré výsledky autosedačky v ADAC teste 05/2019 to len potvrdzujú. 360 ° otočný mechanizmus umožňuje jednoduchú zmenu pozície autosedačky (po či proti smeru jazdy) a zároveň poskytuje možnosť natočiť autosedačku smerom k dverám vozidla, do pozície pre jednoduchý nástup. Pre maximálnu úroveň pohodlia a extra ergonómiu je autosedačka vybavená 12poziční, výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy a 5 pozíciami pre polohovanie celej autosedačky v pozícii proti smeru jazdy.

hlavné vlastnosti:

- Modulárny systém: Zostaňte flexibilné - v rámci modulárneho systému Z-Line možno autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadiť na základňu Base Z a zaistiť tak dieťaťu dlhodobo bezpečné cestovanie.

- 360 ° otočný mechanizmus: < / span> Umožňuje nastaviť autosedačku do pohodlnej pozície pre ľahký nástup a výstup, ktorá znižuje namáhanie chrbta rodičov a uľahčuje nastavenie autosedačky do pozície po či proti smeru jazdy.
< br /> - Autosedačka v pozícii proti smeru jazdy: v porovnaní s autosedačkami v pozícii po smere jazdy znižuje riziko zranenia pri čelnom náraze o viac ako 80%. Testy ukazujú, že u autosedačky v pozícii proti smeru jazdy je sila pri čelnom náraze rovnomerne rozložená cez veľkú plochu. CYBEX odporúča prevážať deti v pozícii proti smeru jazdy až do 105 cm výšky, cca 4 rokov.

- Integrovaný L.S.P. systém: Ponúka viac bezpečia pri bočnom náraze. V kombinácii s energiu absorbujúci škrupinou znižuje silu bočného nárazu o cca 25%.

Ďalšie vlastnosti:

- Energy Reduction Technology (ER-Tech): V pozícii po smere jazdy ponúka dieťaťu zvýšenú bezpečnosť pri čelnom náraze. V porovnaní s ostatnými systémami päťbodových pásov, "ER-Tech" znižuje zaťaženie krku dieťaťa pri čelnom náraze o cca 20%.

- Driving Direction Control (DDC): Zabraňuje nevhodnému otočenie autosedačky do pozície po smere jazdy skôr, než je dieťaťu 16 mesiacov a meria aspoň 76 cm.

- Výškovo nastaviteľná opierka hlavy: Ponúka 12 pozícií pre prispôsobenie podľa veľkosti rastúceho dieťaťa.

- Polohovanie a otáčanie jednou rukou: < / span> Uľahčuje nastavenia autosedačky. Pre pokojný spánok a pohodlné cestovanie ponúka autosedačka Sirona Z i-Size 3 pozície po smere jazdy a 5 pozícií v protismere jazdy.

- 5bodový systém pásov : Pre jednoduché zabezpečenie dieťaťa v autosedačke.

- Energiu absorbujúci škrupina: Absorbuje sily nárazu a chráni dieťa. < br />
- Odrazová doska: Zvýšená ochrana pri náraze zozadu.

- Držiaky pásov: Pre ľahké vyberanie dieťaťa z autosedačky.

Príslušenstvo:
- Letný poťah
- ISOFIX navádzací plasty
- Držiak nápojov

Kompatibilita vozidlá
je toto správna autosedačka pre moje vozidlo?

→ & nbsp; ZISTIŤ TU & nbsp; ← & nbsp;

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: