!POZOR! Od 15.8. do 21.8. čerpáme dovolenku. Objednávky zadané do 11.8. budú expedované 12.8. (tovar skladom). Ostatné až po dovolenke. Za pochopenie ďakujeme.

Cybex Sirona SX2 i-Size River Blue

Kód: 521003073
€439,95
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Otočná 360°

- UN R129/03
- 61 - 105 cm (od 45 cm s novorodeneckou vložkou)
- od 3 mesiacov až do cca 4 rokov (od narodenia s novorodeneckou vložkou)
- hmotnosť dieťaťa max. 18 kg

Základné informácie:
- D 710 mm / Š 490 mm / V 680 mm
- hmotnosť: 14,1 kg
- dostupné aj so sponou SENSORSAFE

CYBEX Sirona SX2 i-Size splňuje nové európske požiadavky a predpisy pre detské autosedačky ECE R129. Tento nový "i-Size" štandard mimo iného určuje, že deti do 15 mesiacov MUSIA cestovať v pozícii proti smeru jazdy, ktorú mnohí experti (napr. organizácia ADAC, Stiftung Warentest) považujú za najbezpečnejší spôsob prepravy detí.

CYBEX VŠAK ODPORÚČA, ABY DETI CESTOVALI V SIRONE PROTI SMERU JAZDY CO NAJDLHŠIE.

• lekári, výskumníci nehôd, spotrebiteľské a zdravotné organizácie odporúčajú prepravu kojencov a batoliat na detských sedačkách chrbtom k smeru jazdy čo najdlhšie, najmenej však do 4 rokov.

• pokiaľ dieťa cestuje chrbtom k smeru jazdy, sú sily nárazu rozložené rovnomerne na veľkú plochu škrupiny autosedačky. Namáhanie krku, hlavy a hrudníku je výrazne znížené a výrazne je tak redukované riziko zranenia v zrovnaní so autosedačkou smerujúcou po smere jazdy.

V bezpečnejšej pozícii proti smeru jazdy je možné ju použiť od narodenia (s vložkou) až do 105 cm výšky dieťaťa a od 76 cm a 16 mesiacov aj v pozícii po smere jazdy. Kým 12 pozícií výškovo nastaviteľná opierka hlavy poskytuje dodatočnú ochranu pre dieťa každého veku, pokročilá lineárna ochrana proti bočnému nárazu je pripravená k použitiu od začiatku, nie je nutná žiadna ďalšia inštalácia. V kombinácii so škrupinou absorbujúcou energiu, ktorá je navrhnutá tak, aby sa ohýbala pri náraze dokáže znížiť silu bočného nárazu približne o 25%.


Hlavné vlastnosti a výhody:

- ER-Tech (Energy Reduction Technology): Znižuje zaťaženie krku dieťaťa pri čelnom náraze (v pozícii po smere jazdy) približne o 20%.

- do 12 pozícií výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov. Výborná ochrana pre dieťa každého veku.

- jednoduchý nástup a výstup: Vďaka šikovným držiakom pásov je ukladanie a vyberanie dieťaťa z autosedačky veľmi ľahké.

- integrovaný LSP systém: Integrované protektory lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P. System) možno vyklopiť na strane dverí vo vozidle a vo veľmi skorej fáze znižujú silu nárazu z boku. Integrovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P. System) detskej autosedačky CYBEX Sirona SX2 i-Size (v pozícii po i proti smeru jazdy) zvyšuje úroveň bezpečia pri náraze z boku. L.S.P. systém možno vyklopiť a v kombinácii s protektormi hlavy a ramien znižuje silu bočného nárazu.

- polohovanie jednou rukou: Pre ideálne nastavenie polohy sedu či ľahu (5 pozícií v protismere, 3 pozície po smere jazdy).

- jednoduchá inštalácia pomocou systému Isofix vám umožňuje jednoduché zabezpečenie autosedačky v pozícii po i proti smeru jazdy a zaručuje zvýšenú bezpečnosť. Sirona SX2 i-Size je zaistená pomocou systému ISOFIX vo vozidle bez nutnosti ďalšieho pripevňovania. Indikátor inštalácie navyše napomáha zabrániť nesprávnemu použitiu.

Doplnky k dokúpeniu:

- novorodenecká farba v dvoch farbách
- letný poťah v troch farbách
- držiak nápojov
- ISOFIX navádzacie plasty 

Overte si kompatibilitu vo vozidle tu: https://cybex-online.com/cs-cz/car-seats/sironam2isize/more-info/169

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie