Cybex Cloud Z i-Size Soho Grey 2021

Kód: 520000002
ZADARMOZADARMO
Cybex Cloud Z i-Size Soho Grey 2021
€289
Nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

CLOUD Z i-SIZE

- UN R129 / 02
- 45 - 87 cm
- od narodenia až do cca 18 mesiacov
- váha dieťaťa max 13 kg

Základné informácie:
- D 670 mm / Š 440 mm / V 380-600 mm
- váha: 4,8 kg
- dostupné aj so sponou SENSORSAFE

Ergonomické a pohodlné cestovanie
Cloud Z i-Size je logickým nástupcom víťazné autosedačky Cloud Q, ktorý dosiahol výborných výsledkov v teste 05/2019 organizácie ADAC a stal sa tou najlepšou autosedačkou vo svojej skupine *. O 15% ľahší autosedačka je teraz vybavená optimalizovaným systémom lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P.), ktorý, spoločne s energiu absorbujúci škrupinou autosedačky, výrazne zvyšuje bezpečnosť vášho dieťaťa v prípade nárazu z boku. Vďaka inovatívnemu otočnému mechanizmu základne Base Z možno autosedačku otočiť smerom k dverám vozidla a uľahčiť tak ukladanie a vyberanie dieťaťa z autosedačky.
* Detské autosedačky pre deti vo veku 0 - 1,5 roka, bez základne.

Hlavné vlastnosti: < br />
- Modulárny systém: Zostaňte flexibilné - v rámci modulárneho systému Z-Line možno autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i- Size nasadiť na základňu Base Z a zaistiť tak pre dieťa dlhodobé bezpečné cestovanie.

- Ergonomická pozície ľahu: pre vyššie pohodlie mimo vozidla . Uhol vnútri autosedačky možno ľahko nastaviť iba jednou rukou bez nutnosti vyberanie dieťaťa.

- 180 ° otočný mechanizmus: Základňa Base Z poskytuje pohodlnú pozíciu pre ľahký nástup a výstup bez zbytočného namáhania chrbta rodičov. Funkcia D.D.C. zabraňuje nesprávnemu použitie autosedačky v pozícii po smere jazdy.

- L.S.P. systém: Poskytuje zvýšenú ochranu pri bočnom náraze. V kombinácii s energiu pohlcujúce škrupinou autosedačky znižuje silu bočného nárazu až o cca 25%.

Ďalšie vlastnosti:
< span style = "font-weight: bold;">
- Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška: Ponúka prémiovú ochranu pred vetrom a slnkom s UPF50 +.

- Výškovo nastaviteľná opierka hlavy: S 11 pozíciami pre ideálne prispôsobenie podľa výšky vášho dieťaťa. Vďaka integrovanému vedenie pásov je nastavovanie veľmi intuitívne a rýchle - tieto bezpečnostné prvky možno prispôsobiť vášmu rastúcemu dieťaťu v priebehu pár sekúnd.

- Vyberateľná novorodenecká vložka: < / span> Pre polohu dieťaťa takmer úplne ľahu. Tá napomáha znížiť riziko prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku, ktoré môže viesť k vážnym dýchacím problémom. Pre poskytnutie viac priestoru vášmu rastúcemu dieťaťu by sa mala novorodenecká vložka vybrať, akonáhle dieťa meria viac ako 60 cm.

- Cestovný systém: Pomocou adaptérov možno autosedačku pripevniť na akýkoľvek kočík CYBEX, gb alebo na kočíky ostatných vybraných značiek. Mimo vozidlo sa tak z autosedačky stáva súčasť praktického cestovného systému, ktorý zvyšuje mobilitu rodičov a ponúka komplexné riešenie pre cestovanie v jednotnom dizajnovom poňatí.

- Energiu absorbujúce škrupina: Pri každej autosedačky CYBEX alebo gb je pre nás hlavnou prioritou bezpečnosť. Pružná štruktúra materiálu absorbuje sily nárazu a napomáha je odvádzať preč od dieťaťa.

- Extra široké Y-pásy: pre viac pohodlia a bezpečia.

Príslušenstvo na dokúpenie:
- Letný poťah
- Base Z
- fusak
- Moskytiéra
- Pláštenka
- ISOFIX navádzací plasty

Kompatibilita vozidlá
Je toto správna autosedačka pre moje vozidlo?

→ & nbsp; ZISTIŤ TU & nbsp; ←

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: