Axkid One+ Granite Melange

Kód: 6237
Novinka
Značka: Axkid
€729
Na dotaz (dostupnosť si overte u nás)

Axkid ONE + je prvou a jedinou protismernou isofixovou autosedačkou na svete, so schválením pre použitie v kategórii 40-125 cm / 23 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Axkid ONE + je prvou a jedinou protismernou isofixovou autosedačkou na svete, so schválením pre použitie v kategórii 40-125 cm / 23 kg. V autosedačke môžete prepravovať oveľa väčšie deti ako v iných autosedačkách tejto kategórie a využívať pohodlnú inštaláciu pomocou isofixových konektorov. Vďaka dodatočným mäkkým vložkám je vhodná aj pre drobnejšie deti.

Autosedačka je certifikovaná v súlade s i-Size 40-125cm alebo do 23kg
Montáž proti smeru jazdy
Inštalácia pomocou konektorov ISOFIX
Nastaviteľný priestor nôh
Plynule nastaviteľný sklon
Opierka hlavy nastaviteľná v 12 polohách
Ukazovateľ správneho nastavenia
Systém bočnej ochrany ASIP
Vnútorné 5bodové pásy do 23kg
Vložka pre menšie deti
Dodatočné mäkké vložky pre drobnejšie deti
Poťah možno prať v práčke pri 30 ° C
Hmotnosť: 10 kg

Axkid ONE + je nová generácia detských protismerných autosedačiek sa schválením i-Size. Kombinuje úroveň bezpečnosti známu z autosedačiek smerujúcich proti smeru jazdy s ľahkým používaním. Viac ako 50 rokov odborníci uvádzajú, že preprava dieťaťa proti smeru jazdy, je najlepším spôsobom, ako zaistiť jeho bezpečnosť pri možnej dopravnej nehode. Protismerné autosedačky sú päťkrát bezpečnejšie ako autosedačky posměrné.
Axkid ONE + vám umožní rozhodnúť sa, koľko miesta bude ponechané pre spolujazdca. Jedinečný mechanizmus autosedačky vám umožňuje nastaviť vzdialenosť medzi sedadlom a chrbtovou opierkou autosedačky jednou rukou.
Najväčší priestor pre nohy vo svojej kategórii umožňuje pohodlné cestovanie aj pre veľké deti.

Axkid ONE + je vybavený automaticky nastaviteľným rámom proti rotácii. Vďaka tomu je zaručená správna priľnavosť rámu k operadlu sedadla vo vozidle.

Axkid ONE + je vďaka svojej jedinečnej konštrukcii (hliník, kalená oceľ a EPP) najľahší autosedačkou vo svojej kategórii. Jeho hmotnosť je len 10 kg, to oceníte pri presune medzi viacerými automobilmi.

Axkid ONE + je vybavený ASIPM (Advanced Side Protection Impact Protection) systémom, ktorý zaručuje vysokú úroveň ochrany pri bočnom náraze.

Konektor ISOFIX, automaticky nastaviteľný rám proti rotácii a jednoducho použiteľná oporná noha, umožňujú inštaláciu autosedačky za menej ako 30 sekúnd.
Plynule nastaviteľný sklon autosedačky a nastaviteľná hlavová opierka do 15 pozícií, vybavená indikátorom správneho nastavenia, umožňuje ľahko prispôsobiť autosedačku veľkosti a potrebám dieťaťa. Kvalitné mäkké čalúnenie zaistí pohodlné cestovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Autosedačky 0-25 kg
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: