Axkid Minikid Granite 0-25 kg model 2020

Kód: 2058
ZadarmoZadarmo
Axkid Minikid Granite 0-25 kg model 2020
€409,27
Na dotaz (dostupnosť si overte u nás)

Detailné informácie

Podrobný popis

Autosedačka Axkid Minikid bola vyvinutá pre bezpečné a pohodlné cestovanie pre malé i väčšie deti s ohľadom na možnosť čo najdlhšieho cestovania v polohe proti smeru jazdy.


Axkid Minikid je schválená pre použitie od 0 do 25 kg (cca 125 cm, 6 rokov) a dostala výborné hodnotenie od niekoľkých nezávislých testovacích inštitútov. Môže sa pýšiť schválením Plus Testom (do 25 kg), cenou "Bra Val (Dobrá voľba) 2015" od švédskej poisťovacej spoločnosti Folksam, "Best Cost Value" od Best-in-test.se a je tiež schválená certifikačná agentúrou VCA pre prípad nehody s prevrátením autá na strechu. Sedačka je vybavená inovatívnym systémom ochrany pri bočnom náraze, ASIPM (Axid Side Impact Protection), ktorý bol vyvinutý v spolupráci s uznávaným nemeckým crash inštitútom, poskytujúca dieťaťu najlepšiu možnú ochranu v prípade nárazu z boku. ASIPM sa používa na strane, smerujúcej k dverám auta. Ak inštalujete autosedačku na prostredné sedadlo, ASIPM nie je potreba.

Zadné opornú nohu možno pohodlne nastaviť pomocou jediného tlačidla, ktoré je aj zo strany ľahko prístupné.

Unikátny systém automatického doťahovanie popruhov spoločne s opierkou hlavy podľa veľkosti dieťaťa.

Inštalácia je jednoduchá, vďaka samodotahovacím upínacom pásikom sedačku jednoducho a pevne zaistíte na miesto kývaním do strán. Oporná noha má 5 polôh, vďaka ktorým nastavíte optimálny uhol náklonu sedačky s ohľadom na výšku dieťaťa. Ak potrebujete väčší náklon, môžete použiť dodatočný klin (predáva sa samostatne).

Axkid Minikid sa dodáva so zmenšovacie vložkou v čiernej farbe, ktorá poskytuje dodatočnú ochranu tým najmenším. Avšak, Minikid nenahrádza autosedačku typu vajíčko pre tých úplne najmenšie bábätká. Odporúčame Minikid používať hneď, ako vaše bábätko vyrastie z vajíčka. Je dobrou voľbou pre čo najdlhšiu cestovaní v polohe proti smeru jazdy.

V bodoch:

· Váhová kategória 0 - 25 kg (125 cm)

· Orientácia: Proti smeru jazdy

· Inštalácia: Na pásy, upevnenie samodotahovacími pásky (naozaj pevne drží)

· 5 polôh náklonu

· výrazne väčší náklon možno docieliť použitím prídavného klinu (predáva sa samostatne)

· 7 polôh opierky hlavy

· Integrovaný systém popruhov a opierky hlavy s automatickým doťahovaním podľa veľkosti dieťaťa

· ASIPM ochrana pri bočnom náraze

· Schválená podľa ECE R44 /04

· Schválená Plus Testom do 25 kg

· "Bra Val (Dobrá voľba) 2015" podľa Folksam

Vo Švédsku sa používajú autosedačky v polohe proti smeru jazdy už viac ako 50 rokov . Pozícia proti smeru jazdy je najbezpečnejší spôsob cestovania v aute.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DN Avatar autora | 25.9.2020
Odporúčam kúpu na tomto eshope, služby zákazníkom a komunikácia s nimi na skvelej úrovni, odpovedia ochotne na milión otázok, pomôžu s výberom tej správnej autosedačky do práve vášho auta. S autosedačkou som zatiaľ maximálne spokojná. Inštaláciu som vďaka zaslaným videám zvládla úplne sama, je pekne pevne umiestnená na sedadle, pri spánku synovi nepadá hlavička, nemám čo vytknúť.