Axkid Minikid Black 0-25 kg model 2018

Kód: 1964
ZadarmoZadarmo
Axkid Minikid Black 0-25 kg model 2018
€386,93
Na dotaz (dostupnosť si overte u nás)

Detailné informácie

Podrobný popis

Autosedačka Axkid Minikid bola vyvinutá pre bezpečné a pohodlné cestovanie pre malé i väčšie deti s ohľadom na možnosť čo najdlhšieho cestovania v polohe proti smeru jazdy.

Model roku 2018 ponúka množstvo vylepšení. Je to predovšetkým inovatívny systém ochrany pri bočnom náraze, ASIP (Axid Side Impact Protection), ktorý bol vyvinutý v spolupráci s uznávaným nemeckým crash inštitútom, poskytujúci dieťaťu najlepšiu možnú ochranu v prípade nárazu zboku. ASIP sa používa na strane, smerujúcej k dverám auta. Ak inštalujete autosedačku na prostredné sedadlo, ASIPM nie je potrebný.

Tiež manipulácia s opornou nohou je teraz vylepšená, možno ju pohodlne nastaviť pomocou jediného tlačidla, ktoré je aj zo strany ľahko prístupné.

Poťah je teraz ešte pohodlnejší, obzvlášť opierka hlavy je silnejšia a príjemnejšia na dotyk, s poťahom sa tiež lepšie manipuluje. Unikátny systém automatického doťahovanie popruhov spoločne s opierkou hlavy podľa veľkosti dieťaťa sa osvedčil, aretácia opierky je teraz pevnejšia.

Inštalácia je jednoduchá, vďaka samodotahovacím upínacom pásikom sedačku jednoducho a pevne zaistíte na miesto kývaním do strán. Oporná noha má 5 polôh, vďaka ktorým nastavíte optimálny uhol náklonu sedačky s ohľadom na výšku dieťaťa. Ak potrebujete väčší náklon, môžete použiť dodatočný klin (predáva sa samostatne).

Axkid Minikid je schválená pre použitie od 0 do 25 kg (cca 125 cm, 6 rokov) a dostala výborné hodnotenie od niekoľkých nezávislých testovacích inštitútov. Môže sa pýšiť schválením Plus Testom (do 25 kg), cenou "Bra Val (Dobrá voľba) 2015" od švédskej poisťovacej spoločnosti Folksam, "Best Cost Value" od Best-in-test.se a je tiež schválená certifikačnou agentúrou VCA pre prípad nehody s prevrátením autá na strechu.

Axkid Minikid sa dodáva so zmenšovacie vložkou v čiernej farbe, ktorá poskytuje dodatočnú ochranu tým najmenším. Avšak, Minikid nenahrádza autosedačku typu vajíčko pre tie úplne najmenšie bábätká. Odporúčame Minikid používať hneď, ako vaše bábätko vyrastie z vajíčka. Je dobrou voľbou pre čo najdlhšie cestovanie v polohe proti smeru jazdy.

V bodoch:

· Váhová kategória 0 - 25 kg (125 cm)

· Orientácia: Proti smeru jazdy

· Inštalácia: Na pásy, upevnenie samodoťahovacími páskami (naozaj pevne drží)

· 5 polôh náklonu

· výrazne väčší náklon možno docieliť použitím prídavného klinu (predáva sa samostatne)

· 7 polôh opierky hlavy

· Integrovaný systém popruhov a opierky hlavy s automatickým doťahovaním podľa veľkosti dieťaťa

· ASIP ochrana pri bočnom náraze

· Schválená podľa ECE R44 /04

· Schválená Plus Testom do 25 kg

· "Bra Val (Dobrá voľba) 2015" podľa Folksam

Vo Švédsku sa používajú autosedačky v polohe proti smeru jazdy už viac ako 50 rokov . Pozícia proti smeru jazdy je najbezpečnejší spôsob cestovania v aute.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: